Mehmed Tahir

Hattat Mehmed Tahir: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mehmed Tahir, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mehmed Tahir bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mehmed Tahir hat yazısı var ise ve bu hattat Mehmed Tahir hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mehmed Tahir hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mehmed Tahir hat yazısı ve Mehmed Tahir hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mehmed Tahir hat yazısı, Mehmed Tahir hat yazısı alanlar, Mehmed Tahir hat yazısı alan yerler, Mehmed Tahir hat yazısı alım satım, Mehmed Tahir hat yazısı alan antikacılar, Mehmed Tahir hat yazısı fiyatları, Mehmed Tahir hat yazısı müzayede, Mehmed Tahir hat yazısı alıcıları, Mehmed Tahir hat yazısı koleksiyoncuları, Mehmed Tahir hat yazısı satın alanlar, Mehmed Tahir hat yazısını nasıl satabilirim?, Mehmed Tahir hat yazısı satın alan galeriler, Mehmed Tahir hat yazısı fiyatları, Mehmed Tahir hat yazıları, Mehmed Tahir eserleri.

Mehmed Tahir hat levhası, hattat Mehmed Tahir hat levhası alanlar, hattat Mehmed Tahir hat levhası alan yerler, Mehmed Tahir hat levhası alım satım, Mehmed Tahir hat levhası alan antikacılar, hattat Mehmed Tahir hat levhası fiyatları, Mehmed Tahir hat levhası müzayede, Mehmed Tahir hat levhası alıcıları, Mehmed Tahir hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mehmed Tahir hat levhası satın alanlar, Mehmed Tahir hat levhasını nasıl satabilirim?, Mehmed Tahir hat levhası satın alan galeriler, hattat Mehmed Tahir hat levhası fiyatları, Mehmed Tahir hat levhaları.