Mesut Dikel

Hattat Mesut Dikel: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mesut Dikel, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mesut Dikel bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mesut Dikel hat yazısı var ise ve bu hattat Mesut Dikel hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mesut Dikel hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mesut Dikel hat yazısı ve Mesut Dikel hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mesut Dikel hat yazısı, Mesut Dikel hat yazısı alanlar, Mesut Dikel hat yazısı alan yerler, Mesut Dikel hat yazısı alım satım, Mesut Dikel hat yazısı alan antikacılar, Mesut Dikel hat yazısı fiyatları, Mesut Dikel hat yazısı müzayede, Mesut Dikel hat yazısı alıcıları, Mesut Dikel hat yazısı koleksiyoncuları, Mesut Dikel hat yazısı satın alanlar, Mesut Dikel hat yazısını nasıl satabilirim?, Mesut Dikel hat yazısı satın alan galeriler, Mesut Dikel hat yazısı fiyatları, Mesut Dikel hat yazıları, Mesut Dikel eserleri.

Mesut Dikel hat levhası, hattat Mesut Dikel hat levhası alanlar, hattat Mesut Dikel hat levhası alan yerler, Mesut Dikel hat levhası alım satım, Mesut Dikel hat levhası alan antikacılar, hattat Mesut Dikel hat levhası fiyatları, Mesut Dikel hat levhası müzayede, Mesut Dikel hat levhası alıcıları, Mesut Dikel hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mesut Dikel hat levhası satın alanlar, Mesut Dikel hat levhasını nasıl satabilirim?, Mesut Dikel hat levhası satın alan galeriler, hattat Mesut Dikel hat levhası fiyatları, Mesut Dikel hat levhaları.