Muhammed Mandi

Hattat Muhammed Mandi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Muhammed Mandi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Muhammed Mandi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Muhammed Mandi hat yazısı var ise ve bu hattat Muhammed Mandi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Muhammed Mandi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Muhammed Mandi hat yazısı ve Muhammed Mandi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Muhammed Mandi hat yazısı, Muhammed Mandi hat yazısı alanlar, Muhammed Mandi hat yazısı alan yerler, Muhammed Mandi hat yazısı alım satım, Muhammed Mandi hat yazısı alan antikacılar, Muhammed Mandi hat yazısı fiyatları, Muhammed Mandi hat yazısı müzayede, Muhammed Mandi hat yazısı alıcıları, Muhammed Mandi hat yazısı koleksiyoncuları, Muhammed Mandi hat yazısı satın alanlar, Muhammed Mandi hat yazısını nasıl satabilirim?, Muhammed Mandi hat yazısı satın alan galeriler, Muhammed Mandi hat yazısı fiyatları, Muhammed Mandi hat yazıları, Muhammed Mandi eserleri.

Muhammed Mandi hat levhası, hattat Muhammed Mandi hat levhası alanlar, hattat Muhammed Mandi hat levhası alan yerler, Muhammed Mandi hat levhası alım satım, Muhammed Mandi hat levhası alan antikacılar, hattat Muhammed Mandi hat levhası fiyatları, Muhammed Mandi hat levhası müzayede, Muhammed Mandi hat levhası alıcıları, Muhammed Mandi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Muhammed Mandi hat levhası satın alanlar, Muhammed Mandi hat levhasını nasıl satabilirim?, Muhammed Mandi hat levhası satın alan galeriler, hattat Muhammed Mandi hat levhası fiyatları, Muhammed Mandi hat levhaları.