Muhittin Serin

Hattat Muhittin Serin: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Muhittin Serin, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Muhittin Serin bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Muhittin Serin hat yazısı var ise ve bu hattat Muhittin Serin hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Muhittin Serin hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Muhittin Serin hat yazısı ve Muhittin Serin hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Muhittin Serin hat yazısı, Muhittin Serin hat yazısı alanlar, Muhittin Serin hat yazısı alan yerler, Muhittin Serin hat yazısı alım satım, Muhittin Serin hat yazısı alan antikacılar, Muhittin Serin hat yazısı fiyatları, Muhittin Serin hat yazısı müzayede, Muhittin Serin hat yazısı alıcıları, Muhittin Serin hat yazısı koleksiyoncuları, Muhittin Serin hat yazısı satın alanlar, Muhittin Serin hat yazısını nasıl satabilirim?, Muhittin Serin hat yazısı satın alan galeriler, Muhittin Serin hat yazısı fiyatları, Muhittin Serin hat yazıları, Muhittin Serin eserleri.

Muhittin Serin hat levhası, hattat Muhittin Serin hat levhası alanlar, hattat Muhittin Serin hat levhası alan yerler, Muhittin Serin hat levhası alım satım, Muhittin Serin hat levhası alan antikacılar, hattat Muhittin Serin hat levhası fiyatları, Muhittin Serin hat levhası müzayede, Muhittin Serin hat levhası alıcıları, Muhittin Serin hat levhası koleksiyoncuları, hattat Muhittin Serin hat levhası satın alanlar, Muhittin Serin hat levhasını nasıl satabilirim?, Muhittin Serin hat levhası satın alan galeriler, hattat Muhittin Serin hat levhası fiyatları, Muhittin Serin hat levhaları.