Mustafa Kütâhi

Hattat Mustafa Kütâhi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mustafa Kütâhi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mustafa Kütâhi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mustafa Kütâhi hat yazısı var ise ve bu hattat Mustafa Kütâhi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mustafa Kütâhi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mustafa Kütâhi hat yazısı ve Mustafa Kütâhi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mustafa Kütâhi hat yazısı, Mustafa Kütâhi hat yazısı alanlar, Mustafa Kütâhi hat yazısı alan yerler, Mustafa Kütâhi hat yazısı alım satım, Mustafa Kütâhi hat yazısı alan antikacılar, Mustafa Kütâhi hat yazısı fiyatları, Mustafa Kütâhi hat yazısı müzayede, Mustafa Kütâhi hat yazısı alıcıları, Mustafa Kütâhi hat yazısı koleksiyoncuları, Mustafa Kütâhi hat yazısı satın alanlar, Mustafa Kütâhi hat yazısını nasıl satabilirim?, Mustafa Kütâhi hat yazısı satın alan galeriler, Mustafa Kütâhi hat yazısı fiyatları, Mustafa Kütâhi hat yazıları, Mustafa Kütâhi eserleri.

Mustafa Kütâhi hat levhası, hattat Mustafa Kütâhi hat levhası alanlar, hattat Mustafa Kütâhi hat levhası alan yerler, Mustafa Kütâhi hat levhası alım satım, Mustafa Kütâhi hat levhası alan antikacılar, hattat Mustafa Kütâhi hat levhası fiyatları, Mustafa Kütâhi hat levhası müzayede, Mustafa Kütâhi hat levhası alıcıları, Mustafa Kütâhi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mustafa Kütâhi hat levhası satın alanlar, Mustafa Kütâhi hat levhasını nasıl satabilirim?, Mustafa Kütâhi hat levhası satın alan galeriler, hattat Mustafa Kütâhi hat levhası fiyatları, Mustafa Kütâhi hat levhaları.