Mustafa Parıldar

Hattat Mustafa Parıldar: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mustafa Parıldar, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mustafa Parıldar bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mustafa Parıldar hat yazısı var ise ve bu hattat Mustafa Parıldar hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mustafa Parıldar hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mustafa Parıldar hat yazısı ve Mustafa Parıldar hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mustafa Parıldar hat yazısı, Mustafa Parıldar hat yazısı alanlar, Mustafa Parıldar hat yazısı alan yerler, Mustafa Parıldar hat yazısı alım satım, Mustafa Parıldar hat yazısı alan antikacılar, Mustafa Parıldar hat yazısı fiyatları, Mustafa Parıldar hat yazısı müzayede, Mustafa Parıldar hat yazısı alıcıları, Mustafa Parıldar hat yazısı koleksiyoncuları, Mustafa Parıldar hat yazısı satın alanlar, Mustafa Parıldar hat yazısını nasıl satabilirim?, Mustafa Parıldar hat yazısı satın alan galeriler, Mustafa Parıldar hat yazısı fiyatları, Mustafa Parıldar hat yazıları, Mustafa Parıldar eserleri.

Mustafa Parıldar hat levhası, hattat Mustafa Parıldar hat levhası alanlar, hattat Mustafa Parıldar hat levhası alan yerler, Mustafa Parıldar hat levhası alım satım, Mustafa Parıldar hat levhası alan antikacılar, hattat Mustafa Parıldar hat levhası fiyatları, Mustafa Parıldar hat levhası müzayede, Mustafa Parıldar hat levhası alıcıları, Mustafa Parıldar hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mustafa Parıldar hat levhası satın alanlar, Mustafa Parıldar hat levhasını nasıl satabilirim?, Mustafa Parıldar hat levhası satın alan galeriler, hattat Mustafa Parıldar hat levhası fiyatları, Mustafa Parıldar hat levhaları.