Mustafa Râkım Efendi

Hattat Mustafa Râkım Efendi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mustafa Râkım Efendi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mustafa Râkım Efendi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mustafa Râkım Efendi hat yazısı var ise ve bu hattat Mustafa Râkım Efendi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mustafa Râkım Efendi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mustafa Râkım Efendi hat yazısı ve Mustafa Râkım Efendi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mustafa Râkım Efendi hat yazısı, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı alanlar, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı alan yerler, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı alım satım, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı alan antikacılar, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı fiyatları, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı müzayede, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı alıcıları, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı koleksiyoncuları, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı satın alanlar, Mustafa Râkım Efendi hat yazısını nasıl satabilirim?, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı satın alan galeriler, Mustafa Râkım Efendi hat yazısı fiyatları, Mustafa Râkım Efendi hat yazıları, Mustafa Râkım Efendi eserleri.

Mustafa Râkım Efendi hat levhası, hattat Mustafa Râkım Efendi hat levhası alanlar, hattat Mustafa Râkım Efendi hat levhası alan yerler, Mustafa Râkım Efendi hat levhası alım satım, Mustafa Râkım Efendi hat levhası alan antikacılar, hattat Mustafa Râkım Efendi hat levhası fiyatları, Mustafa Râkım Efendi hat levhası müzayede, Mustafa Râkım Efendi hat levhası alıcıları, Mustafa Râkım Efendi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mustafa Râkım Efendi hat levhası satın alanlar, Mustafa Râkım Efendi hat levhasını nasıl satabilirim?, Mustafa Râkım Efendi hat levhası satın alan galeriler, hattat Mustafa Râkım Efendi hat levhası fiyatları, Mustafa Râkım Efendi hat levhaları.