Necmeddin Okyay

Hattat Necmeddin Okyay: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Necmeddin Okyay, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Necmeddin Okyay bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Necmeddin Okyay hat yazısı var ise ve bu hattat Necmeddin Okyay hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Necmeddin Okyay hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Necmeddin Okyay hat yazısı ve Necmeddin Okyay hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Necmeddin Okyay hat yazısı, Necmeddin Okyay hat yazısı alanlar, Necmeddin Okyay hat yazısı alan yerler, Necmeddin Okyay hat yazısı alım satım, Necmeddin Okyay hat yazısı alan antikacılar, Necmeddin Okyay hat yazısı fiyatları, Necmeddin Okyay hat yazısı müzayede, Necmeddin Okyay hat yazısı alıcıları, Necmeddin Okyay hat yazısı koleksiyoncuları, Necmeddin Okyay hat yazısı satın alanlar, Necmeddin Okyay hat yazısını nasıl satabilirim?, Necmeddin Okyay hat yazısı satın alan galeriler, Necmeddin Okyay hat yazısı fiyatları, Necmeddin Okyay hat yazıları, Necmeddin Okyay eserleri.

Necmeddin Okyay hat levhası, hattat Necmeddin Okyay hat levhası alanlar, hattat Necmeddin Okyay hat levhası alan yerler, Necmeddin Okyay hat levhası alım satım, Necmeddin Okyay hat levhası alan antikacılar, hattat Necmeddin Okyay hat levhası fiyatları, Necmeddin Okyay hat levhası müzayede, Necmeddin Okyay hat levhası alıcıları, Necmeddin Okyay hat levhası koleksiyoncuları, hattat Necmeddin Okyay hat levhası satın alanlar, Necmeddin Okyay hat levhasını nasıl satabilirim?, Necmeddin Okyay hat levhası satın alan galeriler, hattat Necmeddin Okyay hat levhası fiyatları, Necmeddin Okyay hat levhaları.