Ömer Faruk Dere

Hattat Ömer Faruk Dere: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Ömer Faruk Dere, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Ömer Faruk Dere bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Ömer Faruk Dere hat yazısı var ise ve bu hattat Ömer Faruk Dere hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Ömer Faruk Dere hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Ömer Faruk Dere hat yazısı ve Ömer Faruk Dere hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Ömer Faruk Dere hat yazısı, Ömer Faruk Dere hat yazısı alanlar, Ömer Faruk Dere hat yazısı alan yerler, Ömer Faruk Dere hat yazısı alım satım, Ömer Faruk Dere hat yazısı alan antikacılar, Ömer Faruk Dere hat yazısı fiyatları, Ömer Faruk Dere hat yazısı müzayede, Ömer Faruk Dere hat yazısı alıcıları, Ömer Faruk Dere hat yazısı koleksiyoncuları, Ömer Faruk Dere hat yazısı satın alanlar, Ömer Faruk Dere hat yazısını nasıl satabilirim?, Ömer Faruk Dere hat yazısı satın alan galeriler, Ömer Faruk Dere hat yazısı fiyatları, Ömer Faruk Dere hat yazıları, Ömer Faruk Dere eserleri.

Ömer Faruk Dere hat levhası, hattat Ömer Faruk Dere hat levhası alanlar, hattat Ömer Faruk Dere hat levhası alan yerler, Ömer Faruk Dere hat levhası alım satım, Ömer Faruk Dere hat levhası alan antikacılar, hattat Ömer Faruk Dere hat levhası fiyatları, Ömer Faruk Dere hat levhası müzayede, Ömer Faruk Dere hat levhası alıcıları, Ömer Faruk Dere hat levhası koleksiyoncuları, hattat Ömer Faruk Dere hat levhası satın alanlar, Ömer Faruk Dere hat levhasını nasıl satabilirim?, Ömer Faruk Dere hat levhası satın alan galeriler, hattat Ömer Faruk Dere hat levhası fiyatları, Ömer Faruk Dere hat levhaları.