Ömer Vasfi Efendi

Hattat Ömer Vasfi Efendi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Ömer Vasfi Efendi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Ömer Vasfi Efendi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Ömer Vasfi Efendi hat yazısı var ise ve bu hattat Ömer Vasfi Efendi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Ömer Vasfi Efendi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Ömer Vasfi Efendi hat yazısı ve Ömer Vasfi Efendi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Ömer Vasfi Efendi hat yazısı, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı alanlar, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı alan yerler, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı alım satım, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı alan antikacılar, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı fiyatları, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı müzayede, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı alıcıları, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı koleksiyoncuları, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı satın alanlar, Ömer Vasfi Efendi hat yazısını nasıl satabilirim?, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı satın alan galeriler, Ömer Vasfi Efendi hat yazısı fiyatları, Ömer Vasfi Efendi hat yazıları, Ömer Vasfi Efendi eserleri.

Ömer Vasfi Efendi hat levhası, hattat Ömer Vasfi Efendi hat levhası alanlar, hattat Ömer Vasfi Efendi hat levhası alan yerler, Ömer Vasfi Efendi hat levhası alım satım, Ömer Vasfi Efendi hat levhası alan antikacılar, hattat Ömer Vasfi Efendi hat levhası fiyatları, Ömer Vasfi Efendi hat levhası müzayede, Ömer Vasfi Efendi hat levhası alıcıları, Ömer Vasfi Efendi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Ömer Vasfi Efendi hat levhası satın alanlar, Ömer Vasfi Efendi hat levhasını nasıl satabilirim?, Ömer Vasfi Efendi hat levhası satın alan galeriler, hattat Ömer Vasfi Efendi hat levhası fiyatları, Ömer Vasfi Efendi hat levhaları.