Saim Özel

Hattat Saim Özel: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Saim Özel, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Saim Özel bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Saim Özel hat yazısı var ise ve bu hattat Saim Özel hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Saim Özel hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Saim Özel hat yazısı ve Saim Özel hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Saim Özel hat yazısı, Saim Özel hat yazısı alanlar, Saim Özel hat yazısı alan yerler, Saim Özel hat yazısı alım satım, Saim Özel hat yazısı alan antikacılar, Saim Özel hat yazısı fiyatları, Saim Özel hat yazısı müzayede, Saim Özel hat yazısı alıcıları, Saim Özel hat yazısı koleksiyoncuları, Saim Özel hat yazısı satın alanlar, Saim Özel hat yazısını nasıl satabilirim?, Saim Özel hat yazısı satın alan galeriler, Saim Özel hat yazısı fiyatları, Saim Özel hat yazıları, Saim Özel eserleri.

Saim Özel hat levhası, hattat Saim Özel hat levhası alanlar, hattat Saim Özel hat levhası alan yerler, Saim Özel hat levhası alım satım, Saim Özel hat levhası alan antikacılar, hattat Saim Özel hat levhası fiyatları, Saim Özel hat levhası müzayede, Saim Özel hat levhası alıcıları, Saim Özel hat levhası koleksiyoncuları, hattat Saim Özel hat levhası satın alanlar, Saim Özel hat levhasını nasıl satabilirim?, Saim Özel hat levhası satın alan galeriler, hattat Saim Özel hat levhası fiyatları, Saim Özel hat levhaları.