Sami Efendi

Hattat Sami Efendi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Sami Efendi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Sami Efendi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Sami Efendi hat yazısı var ise ve bu hattat Sami Efendi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Sami Efendi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Sami Efendi hat yazısı ve Sami Efendi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Sami Efendi hat yazısı, Sami Efendi hat yazısı alanlar, Sami Efendi hat yazısı alan yerler, Sami Efendi hat yazısı alım satım, Sami Efendi hat yazısı alan antikacılar, Sami Efendi hat yazısı fiyatları, Sami Efendi hat yazısı müzayede, Sami Efendi hat yazısı alıcıları, Sami Efendi hat yazısı koleksiyoncuları, Sami Efendi hat yazısı satın alanlar, Sami Efendi hat yazısını nasıl satabilirim?, Sami Efendi hat yazısı satın alan galeriler, Sami Efendi hat yazısı fiyatları, Sami Efendi hat yazıları, Sami Efendi eserleri.

Sami Efendi hat levhası, hattat Sami Efendi hat levhası alanlar, hattat Sami Efendi hat levhası alan yerler, Sami Efendi hat levhası alım satım, Sami Efendi hat levhası alan antikacılar, hattat Sami Efendi hat levhası fiyatları, Sami Efendi hat levhası müzayede, Sami Efendi hat levhası alıcıları, Sami Efendi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Sami Efendi hat levhası satın alanlar, Sami Efendi hat levhasını nasıl satabilirim?, Sami Efendi hat levhası satın alan galeriler, hattat Sami Efendi hat levhası fiyatları, Sami Efendi hat levhaları.