Şefika Ülker

Hattat Şefika Ülker: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Şefika Ülker, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Şefika Ülker bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Şefika Ülker hat yazısı var ise ve bu hattat Şefika Ülker hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Şefika Ülker hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Şefika Ülker hat yazısı ve Şefika Ülker hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Şefika Ülker hat yazısı, Şefika Ülker hat yazısı alanlar, Şefika Ülker hat yazısı alan yerler, Şefika Ülker hat yazısı alım satım, Şefika Ülker hat yazısı alan antikacılar, Şefika Ülker hat yazısı fiyatları, Şefika Ülker hat yazısı müzayede, Şefika Ülker hat yazısı alıcıları, Şefika Ülker hat yazısı koleksiyoncuları, Şefika Ülker hat yazısı satın alanlar, Şefika Ülker hat yazısını nasıl satabilirim?, Şefika Ülker hat yazısı satın alan galeriler, Şefika Ülker hat yazısı fiyatları, Şefika Ülker hat yazıları, Şefika Ülker eserleri.

Şefika Ülker hat levhası, hattat Şefika Ülker hat levhası alanlar, hattat Şefika Ülker hat levhası alan yerler, Şefika Ülker hat levhası alım satım, Şefika Ülker hat levhası alan antikacılar, hattat Şefika Ülker hat levhası fiyatları, Şefika Ülker hat levhası müzayede, Şefika Ülker hat levhası alıcıları, Şefika Ülker hat levhası koleksiyoncuları, hattat Şefika Ülker hat levhası satın alanlar, Şefika Ülker hat levhasını nasıl satabilirim?, Şefika Ülker hat levhası satın alan galeriler, hattat Şefika Ülker hat levhası fiyatları, Şefika Ülker hat levhaları.