Selimiye İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Selimiye Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Selimiye ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Selimiye ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Selimiye olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Selimiye) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Selimiye kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Selimiye ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Selimiye bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Selimiye 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Selimiye eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Selimiye gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Selimiye arapça efemera alanlar, Selimiye internetten kitap satmak istiyorum, Selimiye Osmanlıca dergi alanlar, Selimiye satılık ikinci el kitap ilanları, Selimiye eski kitap alan yerler, Selimiye şiir kitapları alanlar, Selimiye ibranice kitap alanlar, Selimiye osmanlıca ferman alanlar, Selimiye arapça evrak alanlar, Selimiye roman kitapları, Selimiye polisiye romanlar kitapları, Selimiye eleştiri kitapları alan yerler, Selimiye kitap alımı, Selimiye eski yeni dergi alanlar, Selimiye antika kitap alanlar, Selimiye yeni kitap alanlar, Selimiye eski kitap alan.

Selimiye masal kitapları alan yerler, Selimiye oyun kitapları, Selimiye en iyi kitap sitesi hangisi, Selimiye toptan kitap alanlar, Selimiye destanlar kitapları, Selimiye ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Selimiye dergi gazete roman alanlar, Selimiye kadın kitapları, Selimiye ektup kitapları, Selimiye kültür sanat kitapları alanlar, Selimiye sahibinden kitap alanlar, Selimiye el yazma kuran alanlar, Selimiye resim kitabı alanlar, Selimiye kitap alan yerler, Selimiye mezhep kitapları, Selimiye hikaye kitabı alanlar, Selimiye antika kitap alan yerler, Selimiye aşk kitapları, Selimiye ikinci el kitap fuarları, Selimiye parapsikoloji kitapları.

Selimiye kitap satmak istiyorum, Selimiye astroloji kitapları alan yerler, Selimiye tarikatlar kitapları alan yerler, Selimiye macera kitapları, Selimiye mimari kitap alanlar, Selimiye günlük kitapları, Selimiye eski roman alanlar, Selimiye eski dergi alanlar, Selimiye spor kitapları, Selimiye türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Selimiye eski osmanlı kitap alanlar, Selimiye eğlence kitapları, Selimiye efsaneler kitapları, Selimiye edebiyat kitapları, Selimiye iletişim-medya kitapları, Selimiye sahaflar, Selimiye gençlik kitapları, Selimiye kılavuz kitap, Selimiye kitap pazarları, Selimiye söyleşi kitapları alan yerler, Selimiye Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Selimiye rüya tabirleri kitapları, Selimiye hikaye (öykü) kitapları, Selimiye sahaflara kitap satmak, Selimiye insan ve toplum kitapları, Selimiye ikinci el kitap fiyatları, Selimiye tarih kitabı alanlar, Selimiye kuram kitapları, Selimiye spiritüalizm kitapları, Selimiye ikinci el müzik kitapları, Selimiye ansiklopedi kitapları, Selimiye farsça kitap alanlar, Selimiye Osmanlıca efemera alanlar, Selimiye osmanlıca harita alanlar, Selimiye toplu kitap alanlar, Selimiye eski kartpostal alanlar, Selimiye gezi kitapları, Selimiye internetten kitap satışı yapan siteler, Selimiye çocuk kitapları.

Selimiye antika kitap alan, Selimiye çizgi roman alanlar, Selimiye inceleme kitapları, Selimiye eski kitap alanlar, Selimiye 2. el kitaplarınız alınır, Selimiye eski tarihi kitap alanlar, Selimiye arapça dergi alanlar, Selimiye kilo ile kitap satışı, Selimiye 2.el kitap fuarları, Selimiye kitap alıcıları, Selimiye araştırma kitapları, Selimiye araştırma kitapları alanlar, Selimiye 2. el kitapların piyasa fiyatları, Selimiye tasavvuf kitapları.

Selimiye osmanlı kitap alanlar, Selimiye eski kitap mezatları, Selimiye eski çizgi roman alanlar, Selimiye mizah kitapları, Selimiye sahaflar kitapları ne kadara alır, Selimiye ikinci el yabancı kitap alan yerler, Selimiye eski kitapları alan yerler, Selimiye 2. el kitap alım satımı, Selimiye ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Selimiye kitapçı dükkanları, Selimiye 2.el kitap satmak istiyorum, Selimiye politika kitapları alan yerler, Selimiye sinema kitapları, Selimiye Rusça kitap alanlar, Selimiye sanat kitapları alanlar, Selimiye ikinci el kitap toptancıları, Selimiye müzik kitabı alanlar, Selimiye arapça belge alanlar, Selimiye dini kitap alanlar, Selimiye tiyatro kitapları, Selimiye ikinci el kitap alan sahaflar.

Selimiye dünya klasikleri kitapları, Selimiye hikaye kitabı alan yerler, Selimiye sanat kitabı alanlar, Selimiye eski kitap alıcısı, Selimiye ikinci el kitap kaça satılır, Selimiye el yazma kitap alanlar, Selimiye fantastik kitaplar, Selimiye ikinci el kitap alan yerler, Selimiye tarihi kitap alanlar, Selimiye arapça kitap alanlar, Selimiye kitap mezatları, Selimiye kitap kırtasiye, Selimiye sosyoloji kitapları, Selimiye 2. el kitap alanlar, Selimiye tarihi eser kitap alanlar, Selimiye eski kitap fuarları, Selimiye ingilizce kitap alanlar, Selimiye kullanılmış kitap alanlar.

Selimiye Osmanlıca belge alanlar, Selimiye ikinci el kitapları ne kadara satılır, Selimiye İtalyanca kitap alanlar, Selimiye kitap satma siteleri, Selimiye katolog kitabı alanlar, Selimiye eski evrak alanlar, Selimiye prestij kitap alanlar, Selimiye ansiklopedi ve setleri alanlar, Selimiye ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Selimiye eski kitap alım satım, Selimiye röportaj kitapları, Selimiye osmanlıca berat alanlar, Selimiye nadir kitap alanlar, Selimiye kitapçılar, Selimiye tarih kitapları, Selimiye evdeki kitapları satmak, Selimiye moda kitapları, Selimiye ikinci el şiir kitapları alan yerler, Selimiye osmanlıca kitap alanlar, Selimiye eski kitapçı, Selimiye toplu kitap satışı, Selimiye gerilim kitapları.

Selimiye aksiyon kitapları, Selimiye Osmanlıca evrak alanlar, Selimiye dini (islam) kitapları, Selimiye kişisel gelişim kitapları, Selimiye efemera alanlar, Selimiye kitapçı çarşısı, Selimiye sahaflar çarşısı, Selimiye almanca kitap alanlar, Selimiye çizgi-roman kitapları, ikinci el Selimiye imzalı kitap alanlar, Selimiye ikinci el roman alanlar, Selimiye eski resim alanlar, Selimiye felsefe kitapları, Selimiye kitap fuarları, Selimiye antika kitap alım satım, Selimiye 2.el kitap alan yerler, Selimiye antika kitap alıcıları, Selimiye toplu kitap alan yerler, Selimiye halk edebiyatı kitapları, Selimiye bilim-kurgu kitapları, Selimiye anı kitapları, Selimiye hobi kitapları, Selimiye senaryo kitapları, Selimiye polisiye kitapları, Selimiye tarihi kitap alan yerler.

Selimiye ikinci el kitap alanlar, Selimiye eski dergi alan yerler, Selimiye ikinci ek kitap alan yerler, Selimiye eski osmanlıca kitap alanlar, Selimiye sanat kitapları, Selimiye eski harita alanlar, Selimiye fal kitapları, Selimiye korku kitapları, Selimiye ikinci el kitap, Selimiye mitolojiler kitapları, Selimiye düşünce kitapları, Selimiye kitap alan sahaflar, Selimiye gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Selimiye genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Selimiye eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.