Sevim Şirikçi

Hattat Sevim Şirikçi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Sevim Şirikçi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Sevim Şirikçi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Sevim Şirikçi hat yazısı var ise ve bu hattat Sevim Şirikçi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Sevim Şirikçi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Sevim Şirikçi hat yazısı ve Sevim Şirikçi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Sevim Şirikçi hat yazısı, Sevim Şirikçi hat yazısı alanlar, Sevim Şirikçi hat yazısı alan yerler, Sevim Şirikçi hat yazısı alım satım, Sevim Şirikçi hat yazısı alan antikacılar, Sevim Şirikçi hat yazısı fiyatları, Sevim Şirikçi hat yazısı müzayede, Sevim Şirikçi hat yazısı alıcıları, Sevim Şirikçi hat yazısı koleksiyoncuları, Sevim Şirikçi hat yazısı satın alanlar, Sevim Şirikçi hat yazısını nasıl satabilirim?, Sevim Şirikçi hat yazısı satın alan galeriler, Sevim Şirikçi hat yazısı fiyatları, Sevim Şirikçi hat yazıları, Sevim Şirikçi eserleri.

Sevim Şirikçi hat levhası, hattat Sevim Şirikçi hat levhası alanlar, hattat Sevim Şirikçi hat levhası alan yerler, Sevim Şirikçi hat levhası alım satım, Sevim Şirikçi hat levhası alan antikacılar, hattat Sevim Şirikçi hat levhası fiyatları, Sevim Şirikçi hat levhası müzayede, Sevim Şirikçi hat levhası alıcıları, Sevim Şirikçi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Sevim Şirikçi hat levhası satın alanlar, Sevim Şirikçi hat levhasını nasıl satabilirim?, Sevim Şirikçi hat levhası satın alan galeriler, hattat Sevim Şirikçi hat levhası fiyatları, Sevim Şirikçi hat levhaları.