Seyyid Kasım Gubari

Hattat Seyyid Kasım Gubari: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Seyyid Kasım Gubari, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Seyyid Kasım Gubari bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Seyyid Kasım Gubari hat yazısı var ise ve bu hattat Seyyid Kasım Gubari hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Seyyid Kasım Gubari hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Seyyid Kasım Gubari hat yazısı ve Seyyid Kasım Gubari hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Seyyid Kasım Gubari hat yazısı, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı alanlar, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı alan yerler, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı alım satım, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı alan antikacılar, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı fiyatları, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı müzayede, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı alıcıları, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı koleksiyoncuları, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı satın alanlar, Seyyid Kasım Gubari hat yazısını nasıl satabilirim?, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı satın alan galeriler, Seyyid Kasım Gubari hat yazısı fiyatları, Seyyid Kasım Gubari hat yazıları, Seyyid Kasım Gubari eserleri.

Seyyid Kasım Gubari hat levhası, hattat Seyyid Kasım Gubari hat levhası alanlar, hattat Seyyid Kasım Gubari hat levhası alan yerler, Seyyid Kasım Gubari hat levhası alım satım, Seyyid Kasım Gubari hat levhası alan antikacılar, hattat Seyyid Kasım Gubari hat levhası fiyatları, Seyyid Kasım Gubari hat levhası müzayede, Seyyid Kasım Gubari hat levhası alıcıları, Seyyid Kasım Gubari hat levhası koleksiyoncuları, hattat Seyyid Kasım Gubari hat levhası satın alanlar, Seyyid Kasım Gubari hat levhasını nasıl satabilirim?, Seyyid Kasım Gubari hat levhası satın alan galeriler, hattat Seyyid Kasım Gubari hat levhası fiyatları, Seyyid Kasım Gubari hat levhaları.