Sultan II.Mahmud

Hattat Sultan II.Mahmud: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Sultan II.Mahmud, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Sultan II.Mahmud bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Sultan II.Mahmud hat yazısı var ise ve bu hattat Sultan II.Mahmud hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Sultan II.Mahmud hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Sultan II.Mahmud hat yazısı ve Sultan II.Mahmud hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Sultan II.Mahmud hat yazısı, Sultan II.Mahmud hat yazısı alanlar, Sultan II.Mahmud hat yazısı alan yerler, Sultan II.Mahmud hat yazısı alım satım, Sultan II.Mahmud hat yazısı alan antikacılar, Sultan II.Mahmud hat yazısı fiyatları, Sultan II.Mahmud hat yazısı müzayede, Sultan II.Mahmud hat yazısı alıcıları, Sultan II.Mahmud hat yazısı koleksiyoncuları, Sultan II.Mahmud hat yazısı satın alanlar, Sultan II.Mahmud hat yazısını nasıl satabilirim?, Sultan II.Mahmud hat yazısı satın alan galeriler, Sultan II.Mahmud hat yazısı fiyatları, Sultan II.Mahmud hat yazıları, Sultan II.Mahmud eserleri.

Sultan II.Mahmud hat levhası, hattat Sultan II.Mahmud hat levhası alanlar, hattat Sultan II.Mahmud hat levhası alan yerler, Sultan II.Mahmud hat levhası alım satım, Sultan II.Mahmud hat levhası alan antikacılar, hattat Sultan II.Mahmud hat levhası fiyatları, Sultan II.Mahmud hat levhası müzayede, Sultan II.Mahmud hat levhası alıcıları, Sultan II.Mahmud hat levhası koleksiyoncuları, hattat Sultan II.Mahmud hat levhası satın alanlar, Sultan II.Mahmud hat levhasını nasıl satabilirim?, Sultan II.Mahmud hat levhası satın alan galeriler, hattat Sultan II.Mahmud hat levhası fiyatları, Sultan II.Mahmud hat levhaları.