Sultan-Selim İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Sultan-Selim Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Sultan-Selim ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Sultan-Selim ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Sultan-Selim olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Sultan-Selim) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Sultan-Selim kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Sultan-Selim ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Sultan-Selim bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Sultan-Selim 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Sultan-Selim eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Sultan-Selim gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Sultan-Selim arapça efemera alanlar, Sultan-Selim internetten kitap satmak istiyorum, Sultan-Selim Osmanlıca dergi alanlar, Sultan-Selim satılık ikinci el kitap ilanları, Sultan-Selim eski kitap alan yerler, Sultan-Selim şiir kitapları alanlar, Sultan-Selim ibranice kitap alanlar, Sultan-Selim osmanlıca ferman alanlar, Sultan-Selim arapça evrak alanlar, Sultan-Selim roman kitapları, Sultan-Selim polisiye romanlar kitapları, Sultan-Selim eleştiri kitapları alan yerler, Sultan-Selim kitap alımı, Sultan-Selim eski yeni dergi alanlar, Sultan-Selim antika kitap alanlar, Sultan-Selim yeni kitap alanlar, Sultan-Selim eski kitap alan.

Sultan-Selim masal kitapları alan yerler, Sultan-Selim oyun kitapları, Sultan-Selim en iyi kitap sitesi hangisi, Sultan-Selim toptan kitap alanlar, Sultan-Selim destanlar kitapları, Sultan-Selim ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Sultan-Selim dergi gazete roman alanlar, Sultan-Selim kadın kitapları, Sultan-Selim ektup kitapları, Sultan-Selim kültür sanat kitapları alanlar, Sultan-Selim sahibinden kitap alanlar, Sultan-Selim el yazma kuran alanlar, Sultan-Selim resim kitabı alanlar, Sultan-Selim kitap alan yerler, Sultan-Selim mezhep kitapları, Sultan-Selim hikaye kitabı alanlar, Sultan-Selim antika kitap alan yerler, Sultan-Selim aşk kitapları, Sultan-Selim ikinci el kitap fuarları, Sultan-Selim parapsikoloji kitapları.

Sultan-Selim kitap satmak istiyorum, Sultan-Selim astroloji kitapları alan yerler, Sultan-Selim tarikatlar kitapları alan yerler, Sultan-Selim macera kitapları, Sultan-Selim mimari kitap alanlar, Sultan-Selim günlük kitapları, Sultan-Selim eski roman alanlar, Sultan-Selim eski dergi alanlar, Sultan-Selim spor kitapları, Sultan-Selim türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Sultan-Selim eski osmanlı kitap alanlar, Sultan-Selim eğlence kitapları, Sultan-Selim efsaneler kitapları, Sultan-Selim edebiyat kitapları, Sultan-Selim iletişim-medya kitapları, Sultan-Selim sahaflar, Sultan-Selim gençlik kitapları, Sultan-Selim kılavuz kitap, Sultan-Selim kitap pazarları, Sultan-Selim söyleşi kitapları alan yerler, Sultan-Selim Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Sultan-Selim rüya tabirleri kitapları, Sultan-Selim hikaye (öykü) kitapları, Sultan-Selim sahaflara kitap satmak, Sultan-Selim insan ve toplum kitapları, Sultan-Selim ikinci el kitap fiyatları, Sultan-Selim tarih kitabı alanlar, Sultan-Selim kuram kitapları, Sultan-Selim spiritüalizm kitapları, Sultan-Selim ikinci el müzik kitapları, Sultan-Selim ansiklopedi kitapları, Sultan-Selim farsça kitap alanlar, Sultan-Selim Osmanlıca efemera alanlar, Sultan-Selim osmanlıca harita alanlar, Sultan-Selim toplu kitap alanlar, Sultan-Selim eski kartpostal alanlar, Sultan-Selim gezi kitapları, Sultan-Selim internetten kitap satışı yapan siteler, Sultan-Selim çocuk kitapları.

Sultan-Selim antika kitap alan, Sultan-Selim çizgi roman alanlar, Sultan-Selim inceleme kitapları, Sultan-Selim eski kitap alanlar, Sultan-Selim 2. el kitaplarınız alınır, Sultan-Selim eski tarihi kitap alanlar, Sultan-Selim arapça dergi alanlar, Sultan-Selim kilo ile kitap satışı, Sultan-Selim 2.el kitap fuarları, Sultan-Selim kitap alıcıları, Sultan-Selim araştırma kitapları, Sultan-Selim araştırma kitapları alanlar, Sultan-Selim 2. el kitapların piyasa fiyatları, Sultan-Selim tasavvuf kitapları.

Sultan-Selim osmanlı kitap alanlar, Sultan-Selim eski kitap mezatları, Sultan-Selim eski çizgi roman alanlar, Sultan-Selim mizah kitapları, Sultan-Selim sahaflar kitapları ne kadara alır, Sultan-Selim ikinci el yabancı kitap alan yerler, Sultan-Selim eski kitapları alan yerler, Sultan-Selim 2. el kitap alım satımı, Sultan-Selim ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Sultan-Selim kitapçı dükkanları, Sultan-Selim 2.el kitap satmak istiyorum, Sultan-Selim politika kitapları alan yerler, Sultan-Selim sinema kitapları, Sultan-Selim Rusça kitap alanlar, Sultan-Selim sanat kitapları alanlar, Sultan-Selim ikinci el kitap toptancıları, Sultan-Selim müzik kitabı alanlar, Sultan-Selim arapça belge alanlar, Sultan-Selim dini kitap alanlar, Sultan-Selim tiyatro kitapları, Sultan-Selim ikinci el kitap alan sahaflar.

Sultan-Selim dünya klasikleri kitapları, Sultan-Selim hikaye kitabı alan yerler, Sultan-Selim sanat kitabı alanlar, Sultan-Selim eski kitap alıcısı, Sultan-Selim ikinci el kitap kaça satılır, Sultan-Selim el yazma kitap alanlar, Sultan-Selim fantastik kitaplar, Sultan-Selim ikinci el kitap alan yerler, Sultan-Selim tarihi kitap alanlar, Sultan-Selim arapça kitap alanlar, Sultan-Selim kitap mezatları, Sultan-Selim kitap kırtasiye, Sultan-Selim sosyoloji kitapları, Sultan-Selim 2. el kitap alanlar, Sultan-Selim tarihi eser kitap alanlar, Sultan-Selim eski kitap fuarları, Sultan-Selim ingilizce kitap alanlar, Sultan-Selim kullanılmış kitap alanlar.

Sultan-Selim Osmanlıca belge alanlar, Sultan-Selim ikinci el kitapları ne kadara satılır, Sultan-Selim İtalyanca kitap alanlar, Sultan-Selim kitap satma siteleri, Sultan-Selim katolog kitabı alanlar, Sultan-Selim eski evrak alanlar, Sultan-Selim prestij kitap alanlar, Sultan-Selim ansiklopedi ve setleri alanlar, Sultan-Selim ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Sultan-Selim eski kitap alım satım, Sultan-Selim röportaj kitapları, Sultan-Selim osmanlıca berat alanlar, Sultan-Selim nadir kitap alanlar, Sultan-Selim kitapçılar, Sultan-Selim tarih kitapları, Sultan-Selim evdeki kitapları satmak, Sultan-Selim moda kitapları, Sultan-Selim ikinci el şiir kitapları alan yerler, Sultan-Selim osmanlıca kitap alanlar, Sultan-Selim eski kitapçı, Sultan-Selim toplu kitap satışı, Sultan-Selim gerilim kitapları.

Sultan-Selim aksiyon kitapları, Sultan-Selim Osmanlıca evrak alanlar, Sultan-Selim dini (islam) kitapları, Sultan-Selim kişisel gelişim kitapları, Sultan-Selim efemera alanlar, Sultan-Selim kitapçı çarşısı, Sultan-Selim sahaflar çarşısı, Sultan-Selim almanca kitap alanlar, Sultan-Selim çizgi-roman kitapları, ikinci el Sultan-Selim imzalı kitap alanlar, Sultan-Selim ikinci el roman alanlar, Sultan-Selim eski resim alanlar, Sultan-Selim felsefe kitapları, Sultan-Selim kitap fuarları, Sultan-Selim antika kitap alım satım, Sultan-Selim 2.el kitap alan yerler, Sultan-Selim antika kitap alıcıları, Sultan-Selim toplu kitap alan yerler, Sultan-Selim halk edebiyatı kitapları, Sultan-Selim bilim-kurgu kitapları, Sultan-Selim anı kitapları, Sultan-Selim hobi kitapları, Sultan-Selim senaryo kitapları, Sultan-Selim polisiye kitapları, Sultan-Selim tarihi kitap alan yerler.

Sultan-Selim ikinci el kitap alanlar, Sultan-Selim eski dergi alan yerler, Sultan-Selim ikinci ek kitap alan yerler, Sultan-Selim eski osmanlıca kitap alanlar, Sultan-Selim sanat kitapları, Sultan-Selim eski harita alanlar, Sultan-Selim fal kitapları, Sultan-Selim korku kitapları, Sultan-Selim ikinci el kitap, Sultan-Selim mitolojiler kitapları, Sultan-Selim düşünce kitapları, Sultan-Selim kitap alan sahaflar, Sultan-Selim gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Sultan-Selim genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Sultan-Selim eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.