Sü’ud el-Mevlevî

Hattat Sü\’ud el-Mevlevî: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Sü\’ud el-Mevlevî, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Sü\’ud el-Mevlevî bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı var ise ve bu hattat Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı ve Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı alanlar, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı alan yerler, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı alım satım, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı alan antikacılar, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı fiyatları, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı müzayede, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı alıcıları, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı koleksiyoncuları, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı satın alanlar, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısını nasıl satabilirim?, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı satın alan galeriler, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazısı fiyatları, Sü\’ud el-Mevlevî hat yazıları, Sü\’ud el-Mevlevî eserleri.

Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası, hattat Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası alanlar, hattat Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası alan yerler, Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası alım satım, Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası alan antikacılar, hattat Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası fiyatları, Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası müzayede, Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası alıcıları, Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası koleksiyoncuları, hattat Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası satın alanlar, Sü\’ud el-Mevlevî hat levhasını nasıl satabilirim?, Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası satın alan galeriler, hattat Sü\’ud el-Mevlevî hat levhası fiyatları, Sü\’ud el-Mevlevî hat levhaları.