Talimhane İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Talimhane Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Talimhane ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Talimhane ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Talimhane olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Talimhane) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Talimhane kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Talimhane ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Talimhane bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Talimhane 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Talimhane eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Talimhane gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Talimhane arapça efemera alanlar, Talimhane internetten kitap satmak istiyorum, Talimhane Osmanlıca dergi alanlar, Talimhane satılık ikinci el kitap ilanları, Talimhane eski kitap alan yerler, Talimhane şiir kitapları alanlar, Talimhane ibranice kitap alanlar, Talimhane osmanlıca ferman alanlar, Talimhane arapça evrak alanlar, Talimhane roman kitapları, Talimhane polisiye romanlar kitapları, Talimhane eleştiri kitapları alan yerler, Talimhane kitap alımı, Talimhane eski yeni dergi alanlar, Talimhane antika kitap alanlar, Talimhane yeni kitap alanlar, Talimhane eski kitap alan.

Talimhane masal kitapları alan yerler, Talimhane oyun kitapları, Talimhane en iyi kitap sitesi hangisi, Talimhane toptan kitap alanlar, Talimhane destanlar kitapları, Talimhane ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Talimhane dergi gazete roman alanlar, Talimhane kadın kitapları, Talimhane ektup kitapları, Talimhane kültür sanat kitapları alanlar, Talimhane sahibinden kitap alanlar, Talimhane el yazma kuran alanlar, Talimhane resim kitabı alanlar, Talimhane kitap alan yerler, Talimhane mezhep kitapları, Talimhane hikaye kitabı alanlar, Talimhane antika kitap alan yerler, Talimhane aşk kitapları, Talimhane ikinci el kitap fuarları, Talimhane parapsikoloji kitapları.

Talimhane kitap satmak istiyorum, Talimhane astroloji kitapları alan yerler, Talimhane tarikatlar kitapları alan yerler, Talimhane macera kitapları, Talimhane mimari kitap alanlar, Talimhane günlük kitapları, Talimhane eski roman alanlar, Talimhane eski dergi alanlar, Talimhane spor kitapları, Talimhane türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Talimhane eski osmanlı kitap alanlar, Talimhane eğlence kitapları, Talimhane efsaneler kitapları, Talimhane edebiyat kitapları, Talimhane iletişim-medya kitapları, Talimhane sahaflar, Talimhane gençlik kitapları, Talimhane kılavuz kitap, Talimhane kitap pazarları, Talimhane söyleşi kitapları alan yerler, Talimhane Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Talimhane rüya tabirleri kitapları, Talimhane hikaye (öykü) kitapları, Talimhane sahaflara kitap satmak, Talimhane insan ve toplum kitapları, Talimhane ikinci el kitap fiyatları, Talimhane tarih kitabı alanlar, Talimhane kuram kitapları, Talimhane spiritüalizm kitapları, Talimhane ikinci el müzik kitapları, Talimhane ansiklopedi kitapları, Talimhane farsça kitap alanlar, Talimhane Osmanlıca efemera alanlar, Talimhane osmanlıca harita alanlar, Talimhane toplu kitap alanlar, Talimhane eski kartpostal alanlar, Talimhane gezi kitapları, Talimhane internetten kitap satışı yapan siteler, Talimhane çocuk kitapları.

Talimhane antika kitap alan, Talimhane çizgi roman alanlar, Talimhane inceleme kitapları, Talimhane eski kitap alanlar, Talimhane 2. el kitaplarınız alınır, Talimhane eski tarihi kitap alanlar, Talimhane arapça dergi alanlar, Talimhane kilo ile kitap satışı, Talimhane 2.el kitap fuarları, Talimhane kitap alıcıları, Talimhane araştırma kitapları, Talimhane araştırma kitapları alanlar, Talimhane 2. el kitapların piyasa fiyatları, Talimhane tasavvuf kitapları.

Talimhane osmanlı kitap alanlar, Talimhane eski kitap mezatları, Talimhane eski çizgi roman alanlar, Talimhane mizah kitapları, Talimhane sahaflar kitapları ne kadara alır, Talimhane ikinci el yabancı kitap alan yerler, Talimhane eski kitapları alan yerler, Talimhane 2. el kitap alım satımı, Talimhane ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Talimhane kitapçı dükkanları, Talimhane 2.el kitap satmak istiyorum, Talimhane politika kitapları alan yerler, Talimhane sinema kitapları, Talimhane Rusça kitap alanlar, Talimhane sanat kitapları alanlar, Talimhane ikinci el kitap toptancıları, Talimhane müzik kitabı alanlar, Talimhane arapça belge alanlar, Talimhane dini kitap alanlar, Talimhane tiyatro kitapları, Talimhane ikinci el kitap alan sahaflar.

Talimhane dünya klasikleri kitapları, Talimhane hikaye kitabı alan yerler, Talimhane sanat kitabı alanlar, Talimhane eski kitap alıcısı, Talimhane ikinci el kitap kaça satılır, Talimhane el yazma kitap alanlar, Talimhane fantastik kitaplar, Talimhane ikinci el kitap alan yerler, Talimhane tarihi kitap alanlar, Talimhane arapça kitap alanlar, Talimhane kitap mezatları, Talimhane kitap kırtasiye, Talimhane sosyoloji kitapları, Talimhane 2. el kitap alanlar, Talimhane tarihi eser kitap alanlar, Talimhane eski kitap fuarları, Talimhane ingilizce kitap alanlar, Talimhane kullanılmış kitap alanlar.

Talimhane Osmanlıca belge alanlar, Talimhane ikinci el kitapları ne kadara satılır, Talimhane İtalyanca kitap alanlar, Talimhane kitap satma siteleri, Talimhane katolog kitabı alanlar, Talimhane eski evrak alanlar, Talimhane prestij kitap alanlar, Talimhane ansiklopedi ve setleri alanlar, Talimhane ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Talimhane eski kitap alım satım, Talimhane röportaj kitapları, Talimhane osmanlıca berat alanlar, Talimhane nadir kitap alanlar, Talimhane kitapçılar, Talimhane tarih kitapları, Talimhane evdeki kitapları satmak, Talimhane moda kitapları, Talimhane ikinci el şiir kitapları alan yerler, Talimhane osmanlıca kitap alanlar, Talimhane eski kitapçı, Talimhane toplu kitap satışı, Talimhane gerilim kitapları.

Talimhane aksiyon kitapları, Talimhane Osmanlıca evrak alanlar, Talimhane dini (islam) kitapları, Talimhane kişisel gelişim kitapları, Talimhane efemera alanlar, Talimhane kitapçı çarşısı, Talimhane sahaflar çarşısı, Talimhane almanca kitap alanlar, Talimhane çizgi-roman kitapları, ikinci el Talimhane imzalı kitap alanlar, Talimhane ikinci el roman alanlar, Talimhane eski resim alanlar, Talimhane felsefe kitapları, Talimhane kitap fuarları, Talimhane antika kitap alım satım, Talimhane 2.el kitap alan yerler, Talimhane antika kitap alıcıları, Talimhane toplu kitap alan yerler, Talimhane halk edebiyatı kitapları, Talimhane bilim-kurgu kitapları, Talimhane anı kitapları, Talimhane hobi kitapları, Talimhane senaryo kitapları, Talimhane polisiye kitapları, Talimhane tarihi kitap alan yerler.

Talimhane ikinci el kitap alanlar, Talimhane eski dergi alan yerler, Talimhane ikinci ek kitap alan yerler, Talimhane eski osmanlıca kitap alanlar, Talimhane sanat kitapları, Talimhane eski harita alanlar, Talimhane fal kitapları, Talimhane korku kitapları, Talimhane ikinci el kitap, Talimhane mitolojiler kitapları, Talimhane düşünce kitapları, Talimhane kitap alan sahaflar, Talimhane gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Talimhane genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Talimhane eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.