Tayahatun İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Tayahatun Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Tayahatun ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Tayahatun ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Tayahatun olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Tayahatun) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Tayahatun kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Tayahatun ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Tayahatun bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Tayahatun 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Tayahatun eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Tayahatun gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Tayahatun arapça efemera alanlar, Tayahatun internetten kitap satmak istiyorum, Tayahatun Osmanlıca dergi alanlar, Tayahatun satılık ikinci el kitap ilanları, Tayahatun eski kitap alan yerler, Tayahatun şiir kitapları alanlar, Tayahatun ibranice kitap alanlar, Tayahatun osmanlıca ferman alanlar, Tayahatun arapça evrak alanlar, Tayahatun roman kitapları, Tayahatun polisiye romanlar kitapları, Tayahatun eleştiri kitapları alan yerler, Tayahatun kitap alımı, Tayahatun eski yeni dergi alanlar, Tayahatun antika kitap alanlar, Tayahatun yeni kitap alanlar, Tayahatun eski kitap alan.

Tayahatun toptan kitap alanlar, Tayahatun ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Tayahatun dergi gazete roman alanlar, Tayahatun kadın kitapları, Tayahatun kültür sanat kitapları alanlar, Tayahatun sahibinden kitap alanlar, Tayahatun el yazma kuran alanlar, Tayahatun resim kitabı alanlar, Tayahatun kitap alan yerler, Tayahatun mezhep kitapları, Tayahatun hikaye kitabı alanlar, Tayahatun antika kitap alan yerler, Tayahatun aşk kitapları, Tayahatun parapsikoloji kitapları.

Tayahatun kitap satmak istiyorum, Tayahatun astroloji kitapları alan yerler, Tayahatun tarikatlar kitapları alan yerler, Tayahatun macera kitapları, Tayahatun mimari kitap alanlar, Tayahatun günlük kitapları, Tayahatun eski roman alanlar, Tayahatun eski dergi alanlar, Tayahatun spor kitapları, Tayahatun türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Tayahatun eski osmanlı kitap alanlar, Tayahatun eğlence kitapları, Tayahatun efsaneler kitapları, Tayahatun edebiyat kitapları, Tayahatun iletişim-medya kitapları, Tayahatun sahaflar, Tayahatun gençlik kitapları, Tayahatun kılavuz kitap, Tayahatun kitap pazarları, Tayahatun söyleşi kitapları alan yerler, Tayahatun Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Tayahatun rüya tabirleri kitapları, Tayahatun hikaye (öykü) kitapları, Tayahatun sahaflara kitap satmak, Tayahatun insan ve toplum kitapları, Tayahatun ikinci el kitap fiyatları, Tayahatun tarih kitabı alanlar, Tayahatun kuram kitapları, Tayahatun spiritüalizm kitapları, Tayahatun ikinci el müzik kitapları, Tayahatun farsça kitap alanlar, Tayahatun Osmanlıca efemera alanlar, Tayahatun osmanlıca harita alanlar, Tayahatun toplu kitap alanlar, Tayahatun eski kartpostal alanlar, Tayahatun gezi kitapları, Tayahatun internetten kitap satışı yapan siteler, Tayahatun çocuk kitapları.

Tayahatun antika kitap alan, Tayahatun çizgi roman alanlar, Tayahatun inceleme kitapları, Tayahatun eski kitap alanlar, Tayahatun 2. el kitaplarınız alınır, Tayahatun eski tarihi kitap alanlar, Tayahatun arapça dergi alanlar, Tayahatun kitap alıcıları, Tayahatun araştırma kitapları, Tayahatun araştırma kitapları alanlar, Tayahatun 2. el kitapların piyasa fiyatları, Tayahatun tasavvuf kitapları.

Tayahatun osmanlı kitap alanlar, Tayahatun eski kitap mezatları, Tayahatun eski çizgi roman alanlar, Tayahatun mizah kitapları, Tayahatun sahaflar kitapları ne kadara alır, Tayahatun ikinci el yabancı kitap alan yerler, Tayahatun eski kitapları alan yerler, Tayahatun 2. el kitap alım satımı, Tayahatun ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Tayahatun kitapçı dükkanları, Tayahatun 2.el kitap satmak istiyorum, Tayahatun politika kitapları alan yerler, Tayahatun sinema kitapları, Tayahatun Rusça kitap alanlar, Tayahatun sanat kitapları alanlar, Tayahatun ikinci el kitap toptancıları, Tayahatun müzik kitabı alanlar, Tayahatun arapça belge alanlar, Tayahatun dini kitap alanlar, Tayahatun tiyatro kitapları, Tayahatun ikinci el kitap alan sahaflar.

Tayahatun dünya klasikleri kitapları, Tayahatun hikaye kitabı alan yerler, Tayahatun sanat kitabı alanlar, Tayahatun eski kitap alıcısı, Tayahatun ikinci el kitap kaça satılır, Tayahatun el yazma kitap alanlar, Tayahatun fantastik kitaplar, Tayahatun ikinci el kitap alan yerler, Tayahatun tarihi kitap alanlar, Tayahatun arapça kitap alanlar, Tayahatun kitap mezatları, Tayahatun kitap kırtasiye, Tayahatun sosyoloji kitapları, Tayahatun 2. el kitap alanlar, Tayahatun tarihi eser kitap alanlar, Tayahatun eski kitap fuarları, Tayahatun ingilizce kitap alanlar, Tayahatun kullanılmış kitap alanlar.

Tayahatun Osmanlıca belge alanlar, Tayahatun ikinci el kitapları ne kadara satılır, Tayahatun İtalyanca kitap alanlar, Tayahatun kitap satma siteleri, Tayahatun katolog kitabı alanlar, Tayahatun eski evrak alanlar, Tayahatun prestij kitap alanlar, Tayahatun ansiklopedi ve setleri alanlar, Tayahatun ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Tayahatun eski kitap alım satım, Tayahatun röportaj kitapları, Tayahatun osmanlıca berat alanlar, Tayahatun nadir kitap alanlar, Tayahatun kitapçılar, Tayahatun tarih kitapları, Tayahatun evdeki kitapları satmak, Tayahatun moda kitapları, Tayahatun ikinci el şiir kitapları alan yerler, Tayahatun osmanlıca kitap alanlar, Tayahatun eski kitapçı, Tayahatun toplu kitap satışı, Tayahatun gerilim kitapları.

Tayahatun aksiyon kitapları, Tayahatun Osmanlıca evrak alanlar, Tayahatun dini (islam) kitapları, Tayahatun kişisel gelişim kitapları, Tayahatun efemera alanlar, Tayahatun kitapçı çarşısı, Tayahatun sahaflar çarşısı, Tayahatun almanca kitap alanlar, Tayahatun çizgi-roman kitapları, ikinci el Tayahatun imzalı kitap alanlar, Tayahatun ikinci el roman alanlar, Tayahatun eski resim alanlar, Tayahatun felsefe kitapları, Tayahatun kitap fuarları, Tayahatun antika kitap alım satım, Tayahatun 2.el kitap alan yerler, Tayahatun antika kitap alıcıları, Tayahatun toplu kitap alan yerler, Tayahatun halk edebiyatı kitapları, Tayahatun bilim-kurgu kitapları, Tayahatun anı kitapları, Tayahatun hobi kitapları, Tayahatun senaryo kitapları, Tayahatun polisiye kitapları, Tayahatun tarihi kitap alan yerler.

Tayahatun ikinci el kitap alanlar, Tayahatun eski dergi alan yerler, Tayahatun ikinci ek kitap alan yerler, Tayahatun eski osmanlıca kitap alanlar, Tayahatun sanat kitapları, Tayahatun eski harita alanlar, Tayahatun fal kitapları, Tayahatun korku kitapları, Tayahatun ikinci el kitap, Tayahatun mitolojiler kitapları, Tayahatun düşünce kitapları, Tayahatun kitap alan sahaflar, Tayahatun gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Tayahatun genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Tayahatun eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.