Teşvikiye İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Teşvikiye Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Teşvikiye ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Teşvikiye ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Teşvikiye olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Teşvikiye) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Teşvikiye kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Teşvikiye ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Teşvikiye bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Teşvikiye 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Teşvikiye eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Teşvikiye gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Teşvikiye arapça efemera alanlar, Teşvikiye internetten kitap satmak istiyorum, Teşvikiye Osmanlıca dergi alanlar, Teşvikiye satılık ikinci el kitap ilanları, Teşvikiye eski kitap alan yerler, Teşvikiye şiir kitapları alanlar, Teşvikiye ibranice kitap alanlar, Teşvikiye osmanlıca ferman alanlar, Teşvikiye arapça evrak alanlar, Teşvikiye roman kitapları, Teşvikiye polisiye romanlar kitapları, Teşvikiye eleştiri kitapları alan yerler, Teşvikiye kitap alımı, Teşvikiye eski yeni dergi alanlar, Teşvikiye antika kitap alanlar, Teşvikiye yeni kitap alanlar, Teşvikiye eski kitap alan.

Teşvikiye masal kitapları alan yerler, Teşvikiye oyun kitapları, Teşvikiye en iyi kitap sitesi hangisi, Teşvikiye toptan kitap alanlar, Teşvikiye destanlar kitapları, Teşvikiye ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Teşvikiye dergi gazete roman alanlar, Teşvikiye kadın kitapları, Teşvikiye ektup kitapları, Teşvikiye kültür sanat kitapları alanlar, Teşvikiye sahibinden kitap alanlar, Teşvikiye el yazma kuran alanlar, Teşvikiye resim kitabı alanlar, Teşvikiye kitap alan yerler, Teşvikiye mezhep kitapları, Teşvikiye hikaye kitabı alanlar, Teşvikiye antika kitap alan yerler, Teşvikiye aşk kitapları, Teşvikiye ikinci el kitap fuarları, Teşvikiye parapsikoloji kitapları.

Teşvikiye kitap satmak istiyorum, Teşvikiye astroloji kitapları alan yerler, Teşvikiye tarikatlar kitapları alan yerler, Teşvikiye macera kitapları, Teşvikiye mimari kitap alanlar, Teşvikiye günlük kitapları, Teşvikiye eski roman alanlar, Teşvikiye eski dergi alanlar, Teşvikiye spor kitapları, Teşvikiye türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Teşvikiye eski osmanlı kitap alanlar, Teşvikiye eğlence kitapları, Teşvikiye efsaneler kitapları, Teşvikiye edebiyat kitapları, Teşvikiye iletişim-medya kitapları, Teşvikiye sahaflar, Teşvikiye gençlik kitapları, Teşvikiye kılavuz kitap, Teşvikiye kitap pazarları, Teşvikiye söyleşi kitapları alan yerler, Teşvikiye Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Teşvikiye rüya tabirleri kitapları, Teşvikiye hikaye (öykü) kitapları, Teşvikiye sahaflara kitap satmak, Teşvikiye insan ve toplum kitapları, Teşvikiye ikinci el kitap fiyatları, Teşvikiye tarih kitabı alanlar, Teşvikiye kuram kitapları, Teşvikiye spiritüalizm kitapları, Teşvikiye ikinci el müzik kitapları, Teşvikiye ansiklopedi kitapları, Teşvikiye farsça kitap alanlar, Teşvikiye Osmanlıca efemera alanlar, Teşvikiye osmanlıca harita alanlar, Teşvikiye toplu kitap alanlar, Teşvikiye eski kartpostal alanlar, Teşvikiye gezi kitapları, Teşvikiye internetten kitap satışı yapan siteler, Teşvikiye çocuk kitapları.

Teşvikiye antika kitap alan, Teşvikiye çizgi roman alanlar, Teşvikiye inceleme kitapları, Teşvikiye eski kitap alanlar, Teşvikiye 2. el kitaplarınız alınır, Teşvikiye eski tarihi kitap alanlar, Teşvikiye arapça dergi alanlar, Teşvikiye kilo ile kitap satışı, Teşvikiye 2.el kitap fuarları, Teşvikiye kitap alıcıları, Teşvikiye araştırma kitapları, Teşvikiye araştırma kitapları alanlar, Teşvikiye 2. el kitapların piyasa fiyatları, Teşvikiye tasavvuf kitapları.

Teşvikiye osmanlı kitap alanlar, Teşvikiye eski kitap mezatları, Teşvikiye eski çizgi roman alanlar, Teşvikiye mizah kitapları, Teşvikiye sahaflar kitapları ne kadara alır, Teşvikiye ikinci el yabancı kitap alan yerler, Teşvikiye eski kitapları alan yerler, Teşvikiye 2. el kitap alım satımı, Teşvikiye ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Teşvikiye kitapçı dükkanları, Teşvikiye 2.el kitap satmak istiyorum, Teşvikiye politika kitapları alan yerler, Teşvikiye sinema kitapları, Teşvikiye Rusça kitap alanlar, Teşvikiye sanat kitapları alanlar, Teşvikiye ikinci el kitap toptancıları, Teşvikiye müzik kitabı alanlar, Teşvikiye arapça belge alanlar, Teşvikiye dini kitap alanlar, Teşvikiye tiyatro kitapları, Teşvikiye ikinci el kitap alan sahaflar.

Teşvikiye dünya klasikleri kitapları, Teşvikiye hikaye kitabı alan yerler, Teşvikiye sanat kitabı alanlar, Teşvikiye eski kitap alıcısı, Teşvikiye ikinci el kitap kaça satılır, Teşvikiye el yazma kitap alanlar, Teşvikiye fantastik kitaplar, Teşvikiye ikinci el kitap alan yerler, Teşvikiye tarihi kitap alanlar, Teşvikiye arapça kitap alanlar, Teşvikiye kitap mezatları, Teşvikiye kitap kırtasiye, Teşvikiye sosyoloji kitapları, Teşvikiye 2. el kitap alanlar, Teşvikiye tarihi eser kitap alanlar, Teşvikiye eski kitap fuarları, Teşvikiye ingilizce kitap alanlar, Teşvikiye kullanılmış kitap alanlar.

Teşvikiye Osmanlıca belge alanlar, Teşvikiye ikinci el kitapları ne kadara satılır, Teşvikiye İtalyanca kitap alanlar, Teşvikiye kitap satma siteleri, Teşvikiye katolog kitabı alanlar, Teşvikiye eski evrak alanlar, Teşvikiye prestij kitap alanlar, Teşvikiye ansiklopedi ve setleri alanlar, Teşvikiye ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Teşvikiye eski kitap alım satım, Teşvikiye röportaj kitapları, Teşvikiye osmanlıca berat alanlar, Teşvikiye nadir kitap alanlar, Teşvikiye kitapçılar, Teşvikiye tarih kitapları, Teşvikiye evdeki kitapları satmak, Teşvikiye moda kitapları, Teşvikiye ikinci el şiir kitapları alan yerler, Teşvikiye osmanlıca kitap alanlar, Teşvikiye eski kitapçı, Teşvikiye toplu kitap satışı, Teşvikiye gerilim kitapları.

Teşvikiye aksiyon kitapları, Teşvikiye Osmanlıca evrak alanlar, Teşvikiye dini (islam) kitapları, Teşvikiye kişisel gelişim kitapları, Teşvikiye efemera alanlar, Teşvikiye kitapçı çarşısı, Teşvikiye sahaflar çarşısı, Teşvikiye almanca kitap alanlar, Teşvikiye çizgi-roman kitapları, ikinci el Teşvikiye imzalı kitap alanlar, Teşvikiye ikinci el roman alanlar, Teşvikiye eski resim alanlar, Teşvikiye felsefe kitapları, Teşvikiye kitap fuarları, Teşvikiye antika kitap alım satım, Teşvikiye 2.el kitap alan yerler, Teşvikiye antika kitap alıcıları, Teşvikiye toplu kitap alan yerler, Teşvikiye halk edebiyatı kitapları, Teşvikiye bilim-kurgu kitapları, Teşvikiye anı kitapları, Teşvikiye hobi kitapları, Teşvikiye senaryo kitapları, Teşvikiye polisiye kitapları, Teşvikiye tarihi kitap alan yerler.

Teşvikiye ikinci el kitap alanlar, Teşvikiye eski dergi alan yerler, Teşvikiye ikinci ek kitap alan yerler, Teşvikiye eski osmanlıca kitap alanlar, Teşvikiye sanat kitapları, Teşvikiye eski harita alanlar, Teşvikiye fal kitapları, Teşvikiye korku kitapları, Teşvikiye ikinci el kitap, Teşvikiye mitolojiler kitapları, Teşvikiye düşünce kitapları, Teşvikiye kitap alan sahaflar, Teşvikiye gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Teşvikiye genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Teşvikiye eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.