Turan Sevgili

Hattat Turan Sevgili: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Turan Sevgili, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Turan Sevgili bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Turan Sevgili hat yazısı var ise ve bu hattat Turan Sevgili hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Turan Sevgili hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Turan Sevgili hat yazısı ve Turan Sevgili hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Turan Sevgili hat yazısı, Turan Sevgili hat yazısı alanlar, Turan Sevgili hat yazısı alan yerler, Turan Sevgili hat yazısı alım satım, Turan Sevgili hat yazısı alan antikacılar, Turan Sevgili hat yazısı fiyatları, Turan Sevgili hat yazısı müzayede, Turan Sevgili hat yazısı alıcıları, Turan Sevgili hat yazısı koleksiyoncuları, Turan Sevgili hat yazısı satın alanlar, Turan Sevgili hat yazısını nasıl satabilirim?, Turan Sevgili hat yazısı satın alan galeriler, Turan Sevgili hat yazısı fiyatları, Turan Sevgili hat yazıları, Turan Sevgili eserleri.

Turan Sevgili hat levhası, hattat Turan Sevgili hat levhası alanlar, hattat Turan Sevgili hat levhası alan yerler, Turan Sevgili hat levhası alım satım, Turan Sevgili hat levhası alan antikacılar, hattat Turan Sevgili hat levhası fiyatları, Turan Sevgili hat levhası müzayede, Turan Sevgili hat levhası alıcıları, Turan Sevgili hat levhası koleksiyoncuları, hattat Turan Sevgili hat levhası satın alanlar, Turan Sevgili hat levhasını nasıl satabilirim?, Turan Sevgili hat levhası satın alan galeriler, hattat Turan Sevgili hat levhası fiyatları, Turan Sevgili hat levhaları.