Yahyâ Sûfî

Hattat Yahyâ Sûfî: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Yahyâ Sûfî, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Yahyâ Sûfî bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Yahyâ Sûfî hat yazısı var ise ve bu hattat Yahyâ Sûfî hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Yahyâ Sûfî hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Yahyâ Sûfî hat yazısı ve Yahyâ Sûfî hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Yahyâ Sûfî hat yazısı, Yahyâ Sûfî hat yazısı alanlar, Yahyâ Sûfî hat yazısı alan yerler, Yahyâ Sûfî hat yazısı alım satım, Yahyâ Sûfî hat yazısı alan antikacılar, Yahyâ Sûfî hat yazısı fiyatları, Yahyâ Sûfî hat yazısı müzayede, Yahyâ Sûfî hat yazısı alıcıları, Yahyâ Sûfî hat yazısı koleksiyoncuları, Yahyâ Sûfî hat yazısı satın alanlar, Yahyâ Sûfî hat yazısını nasıl satabilirim?, Yahyâ Sûfî hat yazısı satın alan galeriler, Yahyâ Sûfî hat yazısı fiyatları, Yahyâ Sûfî hat yazıları, Yahyâ Sûfî eserleri.

Yahyâ Sûfî hat levhası, hattat Yahyâ Sûfî hat levhası alanlar, hattat Yahyâ Sûfî hat levhası alan yerler, Yahyâ Sûfî hat levhası alım satım, Yahyâ Sûfî hat levhası alan antikacılar, hattat Yahyâ Sûfî hat levhası fiyatları, Yahyâ Sûfî hat levhası müzayede, Yahyâ Sûfî hat levhası alıcıları, Yahyâ Sûfî hat levhası koleksiyoncuları, hattat Yahyâ Sûfî hat levhası satın alanlar, Yahyâ Sûfî hat levhasını nasıl satabilirim?, Yahyâ Sûfî hat levhası satın alan galeriler, hattat Yahyâ Sûfî hat levhası fiyatları, Yahyâ Sûfî hat levhaları.