Yedikuleli Seyyid Abdullah

Hattat Yedikuleli Seyyid Abdullah: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Yedikuleli Seyyid Abdullah, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Yedikuleli Seyyid Abdullah bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı var ise ve bu hattat Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı ve Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı alanlar, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı alan yerler, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı alım satım, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı alan antikacılar, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı fiyatları, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı müzayede, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı alıcıları, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı koleksiyoncuları, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı satın alanlar, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısını nasıl satabilirim?, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı satın alan galeriler, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazısı fiyatları, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat yazıları, Yedikuleli Seyyid Abdullah eserleri.

Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası, hattat Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası alanlar, hattat Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası alan yerler, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası alım satım, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası alan antikacılar, hattat Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası fiyatları, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası müzayede, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası alıcıları, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası koleksiyoncuları, hattat Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası satın alanlar, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhasını nasıl satabilirim?, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası satın alan galeriler, hattat Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhası fiyatları, Yedikuleli Seyyid Abdullah hat levhaları.