Yılmaz Turan

Hattat Yılmaz Turan: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Yılmaz Turan, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Yılmaz Turan bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Yılmaz Turan hat yazısı var ise ve bu hattat Yılmaz Turan hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Yılmaz Turan hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Yılmaz Turan hat yazısı ve Yılmaz Turan hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Yılmaz Turan hat yazısı, Yılmaz Turan hat yazısı alanlar, Yılmaz Turan hat yazısı alan yerler, Yılmaz Turan hat yazısı alım satım, Yılmaz Turan hat yazısı alan antikacılar, Yılmaz Turan hat yazısı fiyatları, Yılmaz Turan hat yazısı müzayede, Yılmaz Turan hat yazısı alıcıları, Yılmaz Turan hat yazısı koleksiyoncuları, Yılmaz Turan hat yazısı satın alanlar, Yılmaz Turan hat yazısını nasıl satabilirim?, Yılmaz Turan hat yazısı satın alan galeriler, Yılmaz Turan hat yazısı fiyatları, Yılmaz Turan hat yazıları, Yılmaz Turan eserleri.

Yılmaz Turan hat levhası, hattat Yılmaz Turan hat levhası alanlar, hattat Yılmaz Turan hat levhası alan yerler, Yılmaz Turan hat levhası alım satım, Yılmaz Turan hat levhası alan antikacılar, hattat Yılmaz Turan hat levhası fiyatları, Yılmaz Turan hat levhası müzayede, Yılmaz Turan hat levhası alıcıları, Yılmaz Turan hat levhası koleksiyoncuları, hattat Yılmaz Turan hat levhası satın alanlar, Yılmaz Turan hat levhasını nasıl satabilirim?, Yılmaz Turan hat levhası satın alan galeriler, hattat Yılmaz Turan hat levhası fiyatları, Yılmaz Turan hat levhaları.