Cihannüma İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Cihannüma Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Cihannüma ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Cihannüma ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Cihannüma olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Cihannüma) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Cihannüma kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Cihannüma ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Cihannüma bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Cihannüma 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Cihannüma eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Cihannüma gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Cihannüma arapça efemera alanlar, Cihannüma internetten kitap satmak istiyorum, Cihannüma Osmanlıca dergi alanlar, Cihannüma satılık ikinci el kitap ilanları, Cihannüma eski kitap alan yerler, Cihannüma şiir kitapları alanlar, Cihannüma ibranice kitap alanlar, Cihannüma osmanlıca ferman alanlar, Cihannüma arapça evrak alanlar, Cihannüma roman kitapları, Cihannüma polisiye romanlar kitapları, Cihannüma eleştiri kitapları alan yerler, Cihannüma kitap alımı, Cihannüma eski yeni dergi alanlar, Cihannüma antika kitap alanlar, Cihannüma yeni kitap alanlar, Cihannüma eski kitap alan.

Cihannüma masal kitapları alan yerler, Cihannüma oyun kitapları, Cihannüma en iyi kitap sitesi hangisi, Cihannüma toptan kitap alanlar, Cihannüma destanlar kitapları, Cihannüma ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Cihannüma dergi gazete roman alanlar, Cihannüma kadın kitapları, Cihannüma ektup kitapları, Cihannüma kültür sanat kitapları alanlar, Cihannüma sahibinden kitap alanlar, Cihannüma el yazma kuran alanlar, Cihannüma resim kitabı alanlar, Cihannüma kitap alan yerler, Cihannüma mezhep kitapları, Cihannüma hikaye kitabı alanlar, Cihannüma antika kitap alan yerler, Cihannüma aşk kitapları, Cihannüma ikinci el kitap fuarları, Cihannüma parapsikoloji kitapları.

Cihannüma kitap satmak istiyorum, Cihannüma astroloji kitapları alan yerler, Cihannüma tarikatlar kitapları alan yerler, Cihannüma macera kitapları, Cihannüma mimari kitap alanlar, Cihannüma günlük kitapları, Cihannüma eski roman alanlar, Cihannüma eski dergi alanlar, Cihannüma spor kitapları, Cihannüma türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Cihannüma eski osmanlı kitap alanlar, Cihannüma eğlence kitapları, Cihannüma efsaneler kitapları, Cihannüma edebiyat kitapları, Cihannüma iletişim-medya kitapları, Cihannüma sahaflar, Cihannüma gençlik kitapları, Cihannüma kılavuz kitap, Cihannüma kitap pazarları, Cihannüma söyleşi kitapları alan yerler, Cihannüma Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Cihannüma rüya tabirleri kitapları, Cihannüma hikaye (öykü) kitapları, Cihannüma sahaflara kitap satmak, Cihannüma insan ve toplum kitapları, Cihannüma ikinci el kitap fiyatları, Cihannüma tarih kitabı alanlar, Cihannüma kuram kitapları, Cihannüma spiritüalizm kitapları, Cihannüma ikinci el müzik kitapları, Cihannüma ansiklopedi kitapları, Cihannüma farsça kitap alanlar, Cihannüma Osmanlıca efemera alanlar, Cihannüma osmanlıca harita alanlar, Cihannüma toplu kitap alanlar, Cihannüma eski kartpostal alanlar, Cihannüma gezi kitapları, Cihannüma internetten kitap satışı yapan siteler, Cihannüma çocuk kitapları.

Cihannüma antika kitap alan, Cihannüma çizgi roman alanlar, Cihannüma inceleme kitapları, Cihannüma eski kitap alanlar, Cihannüma 2. el kitaplarınız alınır, Cihannüma eski tarihi kitap alanlar, Cihannüma arapça dergi alanlar, Cihannüma kilo ile kitap satışı, Cihannüma 2.el kitap fuarları, Cihannüma kitap alıcıları, Cihannüma araştırma kitapları, Cihannüma araştırma kitapları alanlar, Cihannüma 2. el kitapların piyasa fiyatları, Cihannüma tasavvuf kitapları.

Cihannüma osmanlı kitap alanlar, Cihannüma eski kitap mezatları, Cihannüma eski çizgi roman alanlar, Cihannüma mizah kitapları, Cihannüma sahaflar kitapları ne kadara alır, Cihannüma ikinci el yabancı kitap alan yerler, Cihannüma eski kitapları alan yerler, Cihannüma 2. el kitap alım satımı, Cihannüma ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Cihannüma kitapçı dükkanları, Cihannüma 2.el kitap satmak istiyorum, Cihannüma politika kitapları alan yerler, Cihannüma sinema kitapları, Cihannüma Rusça kitap alanlar, Cihannüma sanat kitapları alanlar, Cihannüma ikinci el kitap toptancıları, Cihannüma müzik kitabı alanlar, Cihannüma arapça belge alanlar, Cihannüma dini kitap alanlar, Cihannüma tiyatro kitapları, Cihannüma ikinci el kitap alan sahaflar.

Cihannüma dünya klasikleri kitapları, Cihannüma hikaye kitabı alan yerler, Cihannüma sanat kitabı alanlar, Cihannüma eski kitap alıcısı, Cihannüma ikinci el kitap kaça satılır, Cihannüma el yazma kitap alanlar, Cihannüma fantastik kitaplar, Cihannüma ikinci el kitap alan yerler, Cihannüma tarihi kitap alanlar, Cihannüma arapça kitap alanlar, Cihannüma kitap mezatları, Cihannüma kitap kırtasiye, Cihannüma sosyoloji kitapları, Cihannüma 2. el kitap alanlar, Cihannüma tarihi eser kitap alanlar, Cihannüma eski kitap fuarları, Cihannüma ingilizce kitap alanlar, Cihannüma kullanılmış kitap alanlar.

Cihannüma Osmanlıca belge alanlar, Cihannüma ikinci el kitapları ne kadara satılır, Cihannüma İtalyanca kitap alanlar, Cihannüma kitap satma siteleri, Cihannüma katolog kitabı alanlar, Cihannüma eski evrak alanlar, Cihannüma prestij kitap alanlar, Cihannüma ansiklopedi ve setleri alanlar, Cihannüma ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Cihannüma eski kitap alım satım, Cihannüma röportaj kitapları, Cihannüma osmanlıca berat alanlar, Cihannüma nadir kitap alanlar, Cihannüma kitapçılar, Cihannüma tarih kitapları, Cihannüma evdeki kitapları satmak, Cihannüma moda kitapları, Cihannüma ikinci el şiir kitapları alan yerler, Cihannüma osmanlıca kitap alanlar, Cihannüma eski kitapçı, Cihannüma toplu kitap satışı, Cihannüma gerilim kitapları.

Cihannüma aksiyon kitapları, Cihannüma Osmanlıca evrak alanlar, Cihannüma dini (islam) kitapları, Cihannüma kişisel gelişim kitapları, Cihannüma efemera alanlar, Cihannüma kitapçı çarşısı, Cihannüma sahaflar çarşısı, Cihannüma almanca kitap alanlar, Cihannüma çizgi-roman kitapları, ikinci el Cihannüma imzalı kitap alanlar, Cihannüma ikinci el roman alanlar, Cihannüma eski resim alanlar, Cihannüma felsefe kitapları, Cihannüma kitap fuarları, Cihannüma antika kitap alım satım, Cihannüma 2.el kitap alan yerler, Cihannüma antika kitap alıcıları, Cihannüma toplu kitap alan yerler, Cihannüma halk edebiyatı kitapları, Cihannüma bilim-kurgu kitapları, Cihannüma anı kitapları, Cihannüma hobi kitapları, Cihannüma senaryo kitapları, Cihannüma polisiye kitapları, Cihannüma tarihi kitap alan yerler.

Cihannüma ikinci el kitap alanlar, Cihannüma eski dergi alan yerler, Cihannüma ikinci ek kitap alan yerler, Cihannüma eski osmanlıca kitap alanlar, Cihannüma sanat kitapları, Cihannüma eski harita alanlar, Cihannüma fal kitapları, Cihannüma korku kitapları, Cihannüma ikinci el kitap, Cihannüma mitolojiler kitapları, Cihannüma düşünce kitapları, Cihannüma kitap alan sahaflar, Cihannüma gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Cihannüma genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Cihannüma eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.