Derviş-Ali İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Derviş-Ali Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Derviş-Ali ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Derviş-Ali ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Derviş-Ali olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Derviş-Ali) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Derviş-Ali kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Derviş-Ali ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Derviş-Ali bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Derviş-Ali 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Derviş-Ali eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Derviş-Ali gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Derviş-Ali arapça efemera alanlar, Derviş-Ali internetten kitap satmak istiyorum, Derviş-Ali Osmanlıca dergi alanlar, Derviş-Ali satılık ikinci el kitap ilanları, Derviş-Ali eski kitap alan yerler, Derviş-Ali şiir kitapları alanlar, Derviş-Ali ibranice kitap alanlar, Derviş-Ali osmanlıca ferman alanlar, Derviş-Ali arapça evrak alanlar, Derviş-Ali roman kitapları, Derviş-Ali polisiye romanlar kitapları, Derviş-Ali eleştiri kitapları alan yerler, Derviş-Ali kitap alımı, Derviş-Ali eski yeni dergi alanlar, Derviş-Ali antika kitap alanlar, Derviş-Ali yeni kitap alanlar, Derviş-Ali eski kitap alan.

Derviş-Ali masal kitapları alan yerler, Derviş-Ali oyun kitapları, Derviş-Ali en iyi kitap sitesi hangisi, Derviş-Ali toptan kitap alanlar, Derviş-Ali destanlar kitapları, Derviş-Ali ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Derviş-Ali dergi gazete roman alanlar, Derviş-Ali kadın kitapları, Derviş-Ali ektup kitapları, Derviş-Ali kültür sanat kitapları alanlar, Derviş-Ali sahibinden kitap alanlar, Derviş-Ali el yazma kuran alanlar, Derviş-Ali resim kitabı alanlar, Derviş-Ali kitap alan yerler, Derviş-Ali mezhep kitapları, Derviş-Ali hikaye kitabı alanlar, Derviş-Ali antika kitap alan yerler, Derviş-Ali aşk kitapları, Derviş-Ali ikinci el kitap fuarları, Derviş-Ali parapsikoloji kitapları.

Derviş-Ali kitap satmak istiyorum, Derviş-Ali astroloji kitapları alan yerler, Derviş-Ali tarikatlar kitapları alan yerler, Derviş-Ali macera kitapları, Derviş-Ali mimari kitap alanlar, Derviş-Ali günlük kitapları, Derviş-Ali eski roman alanlar, Derviş-Ali eski dergi alanlar, Derviş-Ali spor kitapları, Derviş-Ali türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Derviş-Ali eski osmanlı kitap alanlar, Derviş-Ali eğlence kitapları, Derviş-Ali efsaneler kitapları, Derviş-Ali edebiyat kitapları, Derviş-Ali iletişim-medya kitapları, Derviş-Ali sahaflar, Derviş-Ali gençlik kitapları, Derviş-Ali kılavuz kitap, Derviş-Ali kitap pazarları, Derviş-Ali söyleşi kitapları alan yerler, Derviş-Ali Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Derviş-Ali rüya tabirleri kitapları, Derviş-Ali hikaye (öykü) kitapları, Derviş-Ali sahaflara kitap satmak, Derviş-Ali insan ve toplum kitapları, Derviş-Ali ikinci el kitap fiyatları, Derviş-Ali tarih kitabı alanlar, Derviş-Ali kuram kitapları, Derviş-Ali spiritüalizm kitapları, Derviş-Ali ikinci el müzik kitapları, Derviş-Ali ansiklopedi kitapları, Derviş-Ali farsça kitap alanlar, Derviş-Ali Osmanlıca efemera alanlar, Derviş-Ali osmanlıca harita alanlar, Derviş-Ali toplu kitap alanlar, Derviş-Ali eski kartpostal alanlar, Derviş-Ali gezi kitapları, Derviş-Ali internetten kitap satışı yapan siteler, Derviş-Ali çocuk kitapları.

Derviş-Ali antika kitap alan, Derviş-Ali çizgi roman alanlar, Derviş-Ali inceleme kitapları, Derviş-Ali eski kitap alanlar, Derviş-Ali 2. el kitaplarınız alınır, Derviş-Ali eski tarihi kitap alanlar, Derviş-Ali arapça dergi alanlar, Derviş-Ali kilo ile kitap satışı, Derviş-Ali 2.el kitap fuarları, Derviş-Ali kitap alıcıları, Derviş-Ali araştırma kitapları, Derviş-Ali araştırma kitapları alanlar, Derviş-Ali 2. el kitapların piyasa fiyatları, Derviş-Ali tasavvuf kitapları.

Derviş-Ali osmanlı kitap alanlar, Derviş-Ali eski kitap mezatları, Derviş-Ali eski çizgi roman alanlar, Derviş-Ali mizah kitapları, Derviş-Ali sahaflar kitapları ne kadara alır, Derviş-Ali ikinci el yabancı kitap alan yerler, Derviş-Ali eski kitapları alan yerler, Derviş-Ali 2. el kitap alım satımı, Derviş-Ali ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Derviş-Ali kitapçı dükkanları, Derviş-Ali 2.el kitap satmak istiyorum, Derviş-Ali politika kitapları alan yerler, Derviş-Ali sinema kitapları, Derviş-Ali Rusça kitap alanlar, Derviş-Ali sanat kitapları alanlar, Derviş-Ali ikinci el kitap toptancıları, Derviş-Ali müzik kitabı alanlar, Derviş-Ali arapça belge alanlar, Derviş-Ali dini kitap alanlar, Derviş-Ali tiyatro kitapları, Derviş-Ali ikinci el kitap alan sahaflar.

Derviş-Ali dünya klasikleri kitapları, Derviş-Ali hikaye kitabı alan yerler, Derviş-Ali sanat kitabı alanlar, Derviş-Ali eski kitap alıcısı, Derviş-Ali ikinci el kitap kaça satılır, Derviş-Ali el yazma kitap alanlar, Derviş-Ali fantastik kitaplar, Derviş-Ali ikinci el kitap alan yerler, Derviş-Ali tarihi kitap alanlar, Derviş-Ali arapça kitap alanlar, Derviş-Ali kitap mezatları, Derviş-Ali kitap kırtasiye, Derviş-Ali sosyoloji kitapları, Derviş-Ali 2. el kitap alanlar, Derviş-Ali tarihi eser kitap alanlar, Derviş-Ali eski kitap fuarları, Derviş-Ali ingilizce kitap alanlar, Derviş-Ali kullanılmış kitap alanlar.

Derviş-Ali Osmanlıca belge alanlar, Derviş-Ali ikinci el kitapları ne kadara satılır, Derviş-Ali İtalyanca kitap alanlar, Derviş-Ali kitap satma siteleri, Derviş-Ali katolog kitabı alanlar, Derviş-Ali eski evrak alanlar, Derviş-Ali prestij kitap alanlar, Derviş-Ali ansiklopedi ve setleri alanlar, Derviş-Ali ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Derviş-Ali eski kitap alım satım, Derviş-Ali röportaj kitapları, Derviş-Ali osmanlıca berat alanlar, Derviş-Ali nadir kitap alanlar, Derviş-Ali kitapçılar, Derviş-Ali tarih kitapları, Derviş-Ali evdeki kitapları satmak, Derviş-Ali moda kitapları, Derviş-Ali ikinci el şiir kitapları alan yerler, Derviş-Ali osmanlıca kitap alanlar, Derviş-Ali eski kitapçı, Derviş-Ali toplu kitap satışı, Derviş-Ali gerilim kitapları.

Derviş-Ali aksiyon kitapları, Derviş-Ali Osmanlıca evrak alanlar, Derviş-Ali dini (islam) kitapları, Derviş-Ali kişisel gelişim kitapları, Derviş-Ali efemera alanlar, Derviş-Ali kitapçı çarşısı, Derviş-Ali sahaflar çarşısı, Derviş-Ali almanca kitap alanlar, Derviş-Ali çizgi-roman kitapları, ikinci el Derviş-Ali imzalı kitap alanlar, Derviş-Ali ikinci el roman alanlar, Derviş-Ali eski resim alanlar, Derviş-Ali felsefe kitapları, Derviş-Ali kitap fuarları, Derviş-Ali antika kitap alım satım, Derviş-Ali 2.el kitap alan yerler, Derviş-Ali antika kitap alıcıları, Derviş-Ali toplu kitap alan yerler, Derviş-Ali halk edebiyatı kitapları, Derviş-Ali bilim-kurgu kitapları, Derviş-Ali anı kitapları, Derviş-Ali hobi kitapları, Derviş-Ali senaryo kitapları, Derviş-Ali polisiye kitapları, Derviş-Ali tarihi kitap alan yerler.

Derviş-Ali ikinci el kitap alanlar, Derviş-Ali eski dergi alan yerler, Derviş-Ali ikinci ek kitap alan yerler, Derviş-Ali eski osmanlıca kitap alanlar, Derviş-Ali sanat kitapları, Derviş-Ali eski harita alanlar, Derviş-Ali fal kitapları, Derviş-Ali korku kitapları, Derviş-Ali ikinci el kitap, Derviş-Ali mitolojiler kitapları, Derviş-Ali düşünce kitapları, Derviş-Ali kitap alan sahaflar, Derviş-Ali gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Derviş-Ali genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Derviş-Ali eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.