Sümbülefendi İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Sümbülefendi Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Sümbülefendi ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Sümbülefendi ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Sümbülefendi olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Sümbülefendi) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Sümbülefendi kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Sümbülefendi ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Sümbülefendi bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Sümbülefendi 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Sümbülefendi eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Sümbülefendi gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Sümbülefendi arapça efemera alanlar, Sümbülefendi internetten kitap satmak istiyorum, Sümbülefendi Osmanlıca dergi alanlar, Sümbülefendi satılık ikinci el kitap ilanları, Sümbülefendi eski kitap alan yerler, Sümbülefendi şiir kitapları alanlar, Sümbülefendi ibranice kitap alanlar, Sümbülefendi osmanlıca ferman alanlar, Sümbülefendi arapça evrak alanlar, Sümbülefendi roman kitapları, Sümbülefendi polisiye romanlar kitapları, Sümbülefendi eleştiri kitapları alan yerler, Sümbülefendi kitap alımı, Sümbülefendi eski yeni dergi alanlar, Sümbülefendi antika kitap alanlar, Sümbülefendi yeni kitap alanlar, Sümbülefendi eski kitap alan.

Sümbülefendi masal kitapları alan yerler, Sümbülefendi oyun kitapları, Sümbülefendi en iyi kitap sitesi hangisi, Sümbülefendi toptan kitap alanlar, Sümbülefendi destanlar kitapları, Sümbülefendi ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Sümbülefendi dergi gazete roman alanlar, Sümbülefendi kadın kitapları, Sümbülefendi ektup kitapları, Sümbülefendi kültür sanat kitapları alanlar, Sümbülefendi sahibinden kitap alanlar, Sümbülefendi el yazma kuran alanlar, Sümbülefendi resim kitabı alanlar, Sümbülefendi kitap alan yerler, Sümbülefendi mezhep kitapları, Sümbülefendi hikaye kitabı alanlar, Sümbülefendi antika kitap alan yerler, Sümbülefendi aşk kitapları, Sümbülefendi ikinci el kitap fuarları, Sümbülefendi parapsikoloji kitapları.

Sümbülefendi kitap satmak istiyorum, Sümbülefendi astroloji kitapları alan yerler, Sümbülefendi tarikatlar kitapları alan yerler, Sümbülefendi macera kitapları, Sümbülefendi mimari kitap alanlar, Sümbülefendi günlük kitapları, Sümbülefendi eski roman alanlar, Sümbülefendi eski dergi alanlar, Sümbülefendi spor kitapları, Sümbülefendi türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Sümbülefendi eski osmanlı kitap alanlar, Sümbülefendi eğlence kitapları, Sümbülefendi efsaneler kitapları, Sümbülefendi edebiyat kitapları, Sümbülefendi iletişim-medya kitapları, Sümbülefendi sahaflar, Sümbülefendi gençlik kitapları, Sümbülefendi kılavuz kitap, Sümbülefendi kitap pazarları, Sümbülefendi söyleşi kitapları alan yerler, Sümbülefendi Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Sümbülefendi rüya tabirleri kitapları, Sümbülefendi hikaye (öykü) kitapları, Sümbülefendi sahaflara kitap satmak, Sümbülefendi insan ve toplum kitapları, Sümbülefendi ikinci el kitap fiyatları, Sümbülefendi tarih kitabı alanlar, Sümbülefendi kuram kitapları, Sümbülefendi spiritüalizm kitapları, Sümbülefendi ikinci el müzik kitapları, Sümbülefendi ansiklopedi kitapları, Sümbülefendi farsça kitap alanlar, Sümbülefendi Osmanlıca efemera alanlar, Sümbülefendi osmanlıca harita alanlar, Sümbülefendi toplu kitap alanlar, Sümbülefendi eski kartpostal alanlar, Sümbülefendi gezi kitapları, Sümbülefendi internetten kitap satışı yapan siteler, Sümbülefendi çocuk kitapları.

Sümbülefendi antika kitap alan, Sümbülefendi çizgi roman alanlar, Sümbülefendi inceleme kitapları, Sümbülefendi eski kitap alanlar, Sümbülefendi 2. el kitaplarınız alınır, Sümbülefendi eski tarihi kitap alanlar, Sümbülefendi arapça dergi alanlar, Sümbülefendi kilo ile kitap satışı, Sümbülefendi 2.el kitap fuarları, Sümbülefendi kitap alıcıları, Sümbülefendi araştırma kitapları, Sümbülefendi araştırma kitapları alanlar, Sümbülefendi 2. el kitapların piyasa fiyatları, Sümbülefendi tasavvuf kitapları.

Sümbülefendi osmanlı kitap alanlar, Sümbülefendi eski kitap mezatları, Sümbülefendi eski çizgi roman alanlar, Sümbülefendi mizah kitapları, Sümbülefendi sahaflar kitapları ne kadara alır, Sümbülefendi ikinci el yabancı kitap alan yerler, Sümbülefendi eski kitapları alan yerler, Sümbülefendi 2. el kitap alım satımı, Sümbülefendi ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Sümbülefendi kitapçı dükkanları, Sümbülefendi 2.el kitap satmak istiyorum, Sümbülefendi politika kitapları alan yerler, Sümbülefendi sinema kitapları, Sümbülefendi Rusça kitap alanlar, Sümbülefendi sanat kitapları alanlar, Sümbülefendi ikinci el kitap toptancıları, Sümbülefendi müzik kitabı alanlar, Sümbülefendi arapça belge alanlar, Sümbülefendi dini kitap alanlar, Sümbülefendi tiyatro kitapları, Sümbülefendi ikinci el kitap alan sahaflar.

Sümbülefendi dünya klasikleri kitapları, Sümbülefendi hikaye kitabı alan yerler, Sümbülefendi sanat kitabı alanlar, Sümbülefendi eski kitap alıcısı, Sümbülefendi ikinci el kitap kaça satılır, Sümbülefendi el yazma kitap alanlar, Sümbülefendi fantastik kitaplar, Sümbülefendi ikinci el kitap alan yerler, Sümbülefendi tarihi kitap alanlar, Sümbülefendi arapça kitap alanlar, Sümbülefendi kitap mezatları, Sümbülefendi kitap kırtasiye, Sümbülefendi sosyoloji kitapları, Sümbülefendi 2. el kitap alanlar, Sümbülefendi tarihi eser kitap alanlar, Sümbülefendi eski kitap fuarları, Sümbülefendi ingilizce kitap alanlar, Sümbülefendi kullanılmış kitap alanlar.

Sümbülefendi Osmanlıca belge alanlar, Sümbülefendi ikinci el kitapları ne kadara satılır, Sümbülefendi İtalyanca kitap alanlar, Sümbülefendi kitap satma siteleri, Sümbülefendi katolog kitabı alanlar, Sümbülefendi eski evrak alanlar, Sümbülefendi prestij kitap alanlar, Sümbülefendi ansiklopedi ve setleri alanlar, Sümbülefendi ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Sümbülefendi eski kitap alım satım, Sümbülefendi röportaj kitapları, Sümbülefendi osmanlıca berat alanlar, Sümbülefendi nadir kitap alanlar, Sümbülefendi kitapçılar, Sümbülefendi tarih kitapları, Sümbülefendi evdeki kitapları satmak, Sümbülefendi moda kitapları, Sümbülefendi ikinci el şiir kitapları alan yerler, Sümbülefendi osmanlıca kitap alanlar, Sümbülefendi eski kitapçı, Sümbülefendi toplu kitap satışı, Sümbülefendi gerilim kitapları.

Sümbülefendi aksiyon kitapları, Sümbülefendi Osmanlıca evrak alanlar, Sümbülefendi dini (islam) kitapları, Sümbülefendi kişisel gelişim kitapları, Sümbülefendi efemera alanlar, Sümbülefendi kitapçı çarşısı, Sümbülefendi sahaflar çarşısı, Sümbülefendi almanca kitap alanlar, Sümbülefendi çizgi-roman kitapları, ikinci el Sümbülefendi imzalı kitap alanlar, Sümbülefendi ikinci el roman alanlar, Sümbülefendi eski resim alanlar, Sümbülefendi felsefe kitapları, Sümbülefendi kitap fuarları, Sümbülefendi antika kitap alım satım, Sümbülefendi 2.el kitap alan yerler, Sümbülefendi antika kitap alıcıları, Sümbülefendi toplu kitap alan yerler, Sümbülefendi halk edebiyatı kitapları, Sümbülefendi bilim-kurgu kitapları, Sümbülefendi anı kitapları, Sümbülefendi hobi kitapları, Sümbülefendi senaryo kitapları, Sümbülefendi polisiye kitapları, Sümbülefendi tarihi kitap alan yerler.

Sümbülefendi ikinci el kitap alanlar, Sümbülefendi eski dergi alan yerler, Sümbülefendi ikinci ek kitap alan yerler, Sümbülefendi eski osmanlıca kitap alanlar, Sümbülefendi sanat kitapları, Sümbülefendi eski harita alanlar, Sümbülefendi fal kitapları, Sümbülefendi korku kitapları, Sümbülefendi ikinci el kitap, Sümbülefendi mitolojiler kitapları, Sümbülefendi düşünce kitapları, Sümbülefendi kitap alan sahaflar, Sümbülefendi gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Sümbülefendi genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Sümbülefendi eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.