Yeşilyurt İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Yeşilyurt Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Yeşilyurt ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Yeşilyurt ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Yeşilyurt olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Yeşilyurt) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Yeşilyurt kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Yeşilyurt ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Yeşilyurt bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Yeşilyurt 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Yeşilyurt eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Yeşilyurt gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Yeşilyurt arapça efemera alanlar, Yeşilyurt internetten kitap satmak istiyorum, Yeşilyurt Osmanlıca dergi alanlar, Yeşilyurt satılık ikinci el kitap ilanları, Yeşilyurt eski kitap alan yerler, Yeşilyurt şiir kitapları alanlar, Yeşilyurt ibranice kitap alanlar, Yeşilyurt osmanlıca ferman alanlar, Yeşilyurt arapça evrak alanlar, Yeşilyurt roman kitapları, Yeşilyurt polisiye romanlar kitapları, Yeşilyurt eleştiri kitapları alan yerler, Yeşilyurt kitap alımı, Yeşilyurt eski yeni dergi alanlar, Yeşilyurt antika kitap alanlar, Yeşilyurt yeni kitap alanlar, Yeşilyurt eski kitap alan.

Yeşilyurt masal kitapları alan yerler, Yeşilyurt oyun kitapları, Yeşilyurt en iyi kitap sitesi hangisi, Yeşilyurt toptan kitap alanlar, Yeşilyurt destanlar kitapları, Yeşilyurt ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Yeşilyurt dergi gazete roman alanlar, Yeşilyurt kadın kitapları, Yeşilyurt ektup kitapları, Yeşilyurt kültür sanat kitapları alanlar, Yeşilyurt sahibinden kitap alanlar, Yeşilyurt el yazma kuran alanlar, Yeşilyurt resim kitabı alanlar, Yeşilyurt kitap alan yerler, Yeşilyurt mezhep kitapları, Yeşilyurt hikaye kitabı alanlar, Yeşilyurt antika kitap alan yerler, Yeşilyurt aşk kitapları, Yeşilyurt ikinci el kitap fuarları, Yeşilyurt parapsikoloji kitapları.

Yeşilyurt kitap satmak istiyorum, Yeşilyurt astroloji kitapları alan yerler, Yeşilyurt tarikatlar kitapları alan yerler, Yeşilyurt macera kitapları, Yeşilyurt mimari kitap alanlar, Yeşilyurt günlük kitapları, Yeşilyurt eski roman alanlar, Yeşilyurt eski dergi alanlar, Yeşilyurt spor kitapları, Yeşilyurt türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Yeşilyurt eski osmanlı kitap alanlar, Yeşilyurt eğlence kitapları, Yeşilyurt efsaneler kitapları, Yeşilyurt edebiyat kitapları, Yeşilyurt iletişim-medya kitapları, Yeşilyurt sahaflar, Yeşilyurt gençlik kitapları, Yeşilyurt kılavuz kitap, Yeşilyurt kitap pazarları, Yeşilyurt söyleşi kitapları alan yerler, Yeşilyurt Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Yeşilyurt rüya tabirleri kitapları, Yeşilyurt hikaye (öykü) kitapları, Yeşilyurt sahaflara kitap satmak, Yeşilyurt insan ve toplum kitapları, Yeşilyurt ikinci el kitap fiyatları, Yeşilyurt tarih kitabı alanlar, Yeşilyurt kuram kitapları, Yeşilyurt spiritüalizm kitapları, Yeşilyurt ikinci el müzik kitapları, Yeşilyurt ansiklopedi kitapları, Yeşilyurt farsça kitap alanlar, Yeşilyurt Osmanlıca efemera alanlar, Yeşilyurt osmanlıca harita alanlar, Yeşilyurt toplu kitap alanlar, Yeşilyurt eski kartpostal alanlar, Yeşilyurt gezi kitapları, Yeşilyurt internetten kitap satışı yapan siteler, Yeşilyurt çocuk kitapları.

Yeşilyurt antika kitap alan, Yeşilyurt çizgi roman alanlar, Yeşilyurt inceleme kitapları, Yeşilyurt eski kitap alanlar, Yeşilyurt 2. el kitaplarınız alınır, Yeşilyurt eski tarihi kitap alanlar, Yeşilyurt arapça dergi alanlar, Yeşilyurt kilo ile kitap satışı, Yeşilyurt 2.el kitap fuarları, Yeşilyurt kitap alıcıları, Yeşilyurt araştırma kitapları, Yeşilyurt araştırma kitapları alanlar, Yeşilyurt 2. el kitapların piyasa fiyatları, Yeşilyurt tasavvuf kitapları.

Yeşilyurt osmanlı kitap alanlar, Yeşilyurt eski kitap mezatları, Yeşilyurt eski çizgi roman alanlar, Yeşilyurt mizah kitapları, Yeşilyurt sahaflar kitapları ne kadara alır, Yeşilyurt ikinci el yabancı kitap alan yerler, Yeşilyurt eski kitapları alan yerler, Yeşilyurt 2. el kitap alım satımı, Yeşilyurt ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Yeşilyurt kitapçı dükkanları, Yeşilyurt 2.el kitap satmak istiyorum, Yeşilyurt politika kitapları alan yerler, Yeşilyurt sinema kitapları, Yeşilyurt Rusça kitap alanlar, Yeşilyurt sanat kitapları alanlar, Yeşilyurt ikinci el kitap toptancıları, Yeşilyurt müzik kitabı alanlar, Yeşilyurt arapça belge alanlar, Yeşilyurt dini kitap alanlar, Yeşilyurt tiyatro kitapları, Yeşilyurt ikinci el kitap alan sahaflar.

Yeşilyurt dünya klasikleri kitapları, Yeşilyurt hikaye kitabı alan yerler, Yeşilyurt sanat kitabı alanlar, Yeşilyurt eski kitap alıcısı, Yeşilyurt ikinci el kitap kaça satılır, Yeşilyurt el yazma kitap alanlar, Yeşilyurt fantastik kitaplar, Yeşilyurt ikinci el kitap alan yerler, Yeşilyurt tarihi kitap alanlar, Yeşilyurt arapça kitap alanlar, Yeşilyurt kitap mezatları, Yeşilyurt kitap kırtasiye, Yeşilyurt sosyoloji kitapları, Yeşilyurt 2. el kitap alanlar, Yeşilyurt tarihi eser kitap alanlar, Yeşilyurt eski kitap fuarları, Yeşilyurt ingilizce kitap alanlar, Yeşilyurt kullanılmış kitap alanlar.

Yeşilyurt Osmanlıca belge alanlar, Yeşilyurt ikinci el kitapları ne kadara satılır, Yeşilyurt İtalyanca kitap alanlar, Yeşilyurt kitap satma siteleri, Yeşilyurt katolog kitabı alanlar, Yeşilyurt eski evrak alanlar, Yeşilyurt prestij kitap alanlar, Yeşilyurt ansiklopedi ve setleri alanlar, Yeşilyurt ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Yeşilyurt eski kitap alım satım, Yeşilyurt röportaj kitapları, Yeşilyurt osmanlıca berat alanlar, Yeşilyurt nadir kitap alanlar, Yeşilyurt kitapçılar, Yeşilyurt tarih kitapları, Yeşilyurt evdeki kitapları satmak, Yeşilyurt moda kitapları, Yeşilyurt ikinci el şiir kitapları alan yerler, Yeşilyurt osmanlıca kitap alanlar, Yeşilyurt eski kitapçı, Yeşilyurt toplu kitap satışı, Yeşilyurt gerilim kitapları.

Yeşilyurt aksiyon kitapları, Yeşilyurt Osmanlıca evrak alanlar, Yeşilyurt dini (islam) kitapları, Yeşilyurt kişisel gelişim kitapları, Yeşilyurt efemera alanlar, Yeşilyurt kitapçı çarşısı, Yeşilyurt sahaflar çarşısı, Yeşilyurt almanca kitap alanlar, Yeşilyurt çizgi-roman kitapları, ikinci el Yeşilyurt imzalı kitap alanlar, Yeşilyurt ikinci el roman alanlar, Yeşilyurt eski resim alanlar, Yeşilyurt felsefe kitapları, Yeşilyurt kitap fuarları, Yeşilyurt antika kitap alım satım, Yeşilyurt 2.el kitap alan yerler, Yeşilyurt antika kitap alıcıları, Yeşilyurt toplu kitap alan yerler, Yeşilyurt halk edebiyatı kitapları, Yeşilyurt bilim-kurgu kitapları, Yeşilyurt anı kitapları, Yeşilyurt hobi kitapları, Yeşilyurt senaryo kitapları, Yeşilyurt polisiye kitapları, Yeşilyurt tarihi kitap alan yerler.

Yeşilyurt ikinci el kitap alanlar, Yeşilyurt eski dergi alan yerler, Yeşilyurt ikinci ek kitap alan yerler, Yeşilyurt eski osmanlıca kitap alanlar, Yeşilyurt sanat kitapları, Yeşilyurt eski harita alanlar, Yeşilyurt fal kitapları, Yeşilyurt korku kitapları, Yeşilyurt ikinci el kitap, Yeşilyurt mitolojiler kitapları, Yeşilyurt düşünce kitapları, Yeşilyurt kitap alan sahaflar, Yeşilyurt gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Yeşilyurt genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Yeşilyurt eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.